loading spinner

Evernew logo

Evernew titanium potsEvernew je spoločnosť známa pre svoj titánový riad. Ich povesť najvyššej kvality, najľahšieho a najkompaktnejšieho vybavenia je neprekonateľná. Titán je rohodujúcim materiálom pre použitie v outdoore. Titán je nielen mimoriadne všestranný, je tiež ľahký ako hliník, silnejší ako nerezová oceľ a úplne odolný voči korózii.
Evernew používa ne-teflónový, keramický povrch na báze kremíka a nepoužíva PFOA povrchovú úpravu. PFOA - kyselina perfluóroktánová, sa používa pri výrobe teflónu. Málo je známe o PFOA, ale to, čo je známe, vyvoláva silné obavy o ľudské zdravie - najmä dopady na deti. Sedem hlavných výrobcov teflónových povrchov súhlasilo v januári 2006 ukončiť používanie PFOA do roku 2015.
 
Všetky výrobky Evernew majú vysokú kvalitu, či už sa jedná o materiál, proces lisovania, pevnosť, odolnosť alebo povrchovú úpravu.
Pokiaľ ide o proces lisovania, používajú technológiu lisovania za studena "Cold Press", kdežto pri väščine čínskych produktov sa používa metóda tepelného  lisovania "Heat Press", pri ktorej dochádza k zníženiu kvality surovinového materálu rovnako ako cieľovej kvality produktu. Tepelne lisovaný titán má tmavšiu farbu, niekedy veľmi tmavo šedú až čiernu a jeho povrch nie je taký hladký. Na výrobu produktov Evernew sa používajú normálne lisovacie stroje, ale rýchlosť lisovania a teplota sú riadené skúsenými remeselníkmi.
Liehové variče a mnoho ďalších produktov tejto značky sú vyrábané z 0,4 mm plechu, sú veľmi čisto urobené a stabilná kvalita týchto výrobkov je veľmi vysoká s menej ako 3% výrobkov B triedy. Každý jeden produkt je preverený a odskúšaný pred expedovaním.
Jedine Evernew v súčasnosti ponúka ešte viac vo svojej 0,3 mm kolekcii Ultra Light výrobkov. Mnoho čínskych a dokonca aj Japonské značky sa snažia vyrábať 0,3 mm produkty, ale žiadne z nich nemali ani zďaleka taký úspech ako Evernew. Niektoré firmy hlásajú, že tiež vyrábajú 0,3 mm produkty, ale zvyčajne sú to len nejaké časti produktov a nikdy nie celé produkty.
Špeciálna pozornosť je venovaná detailom, ktoré skutočne odlišujú tieto hrnce od veľkej časti konkurencie.
Evernew hrnce spájajú kombináciu viacerých funkcií do jedného hrnca a tiez vážia menej než väčšina konkurenčných nádob. Napríklad hrniec na cestoviny je odlišný od zvyšku radu Ultralight Evernew v tom, že má sitko integrované do veka, čo je nielen praktické ale zároveň pôsobí aj ako zaujímavý doplnok. Rukoväte na Evernew hrncoch sú pre ľahké uchopenie pokryté tepelne odolným silikónom. Evernew hrnce je možné ukladať jeden do druhého a tak ušetriť kopec miesta.

Evernew produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou titánu lisovaného za studena a precíznym spracovaním a aj keď sú o niečo drahšie ako bežný štandard, prekvapia Vás a ich kúpu určite nebudete ľutovať.


 


Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa