SÚKROMIE & BEZPEČNOSŤ


Ceníme si a rešpektujeme súkromie všetkých našich zákazníkov a chceme, aby ste vedeli, ako  zaobchádzame s informáciami a osobnými údajmi, ktoré ste nám poskytli navštívením našej webovej stránky, pri registrácii alebo vykonaní nákupu. Na požiadanie môžeme vymazat z databázy všetky vaše informácie, ak si tak prajete urobiť.

Všetci zamestnanci outdoorline.sk sú povinní uchovávať osobné údaje našich klientov a zákazníkov ako dôverné.


Ako hosť môžete prehliadať naše stránky, bez zverejňovania akýchkoľvek osobných údajov. Pri prehliadaní stránok je zaznamenané vaše doménové meno a dátum a čas prístupu na naše stránky, internetová adresa webovej stránky, z ktorej ste sa napojili priamo na naše stránky. Tieto dáta využívame na analýzu účinnosti webu a zlepšovanie našich služieb.


Jediné osobné informácie, ktoré zhromažďujeme, sú tie, ktoré sa sami rozhodnete nám poskytnúť. Nepredávame, neprenajímame alebo inak neposkytujeme vaše osobné údaje žiadnej tretej strane alebo organizácií. Vami poskytnuté informácie budú použité pre: doručenie objednávky, zasielanie informácií, odpovede na otázky, spracovanie objednávky.


Neposielame nevyžiadané e-maily. Neposielame spam. Ak sa rozhodnete poskytnúť nám vašu e-mailovú adresu, budeme ju  používať na posielanie: odpovedí na vaše otázky alebo požadovaných informácií, potvrdenie objednávok a zasielanie trackovacích čísiel a newsletterov. Ak ste si zvolili zasielanie newsletteru z outdoorline.sk a neskôr sa rozhodnete, že už si ho dostávať neprajete, môžete sa kedykoľvek odhlásiť z odberu. Vašu emailovú adresu odstránime z našej databázy.

 

Ak máte nejaké otázky týkajúce outdoorline.sk a  ochrany osobných údajov, prosím neváhajte nás kontaktovať na: