Asi pred rokom CleverHiker.com publikoval svetovo prvé profesionálne inštruktážne videá o ultralight trekkingu vo vysokom rozlíšení. Tieto video série bolo možné sledovať za malú sumu a ich obsah bol naozaj užitočný pre pre turistov všetkých úrovní. Teraz Dave Collins, zakladateľ CleverHiker sa rozhodol ponúknuť tieto série ako úplne free a poskytnúť tak väčší prínos pre celú komunitu backpackerov.

Webová stránka CleverHiker.com má nový vzhľad a nový bezplatný obsah. Takže, ak Vas to zaujíma, pozrite si nové web stránky a sledujte CleverHiker a jeho epizódy, ktoré budú prístupné v priebehu niekoľkých najbližších týždňov.


Viac o CleverHiker video sériách:


CleverHiker vytvoril svetovo prvé profesionálne inštruktážne videá o ultralight trekkingu vo vysokom rozlíšení.  Tieto videá boli vytvorené s cieľom pomôcť menej alebo viac skúseným turistom znížiť hmotnosť výbavy a zväčšiť potešenie z príjemne stráveného času v prírode. Video série sú urobené tak, aby boli ideálnym zdrojom pre všetkých tých, čo sa chcú naučiť ako sú dobrodruhovia prekonávajúci dlhé vzdialenosti na cestách schopný zbaliť sa čo najľahšie. Nemusíte prekonávať dlhé vzdialenosti, aby ste si užili turistiku s ľahkým batohom. Niesť ľahší batoh je oveľa príjemnejšie na každom výlete za dobrodružstvom.


Sledovaním video seriálov CleverHiker získaš:

 

   --> Hlavné zručnosti, ktoré ti pomôžu sa vydať na ďalší ultralight trek s odľahčeným batohom s istotou 

        a  know-how.


   --> Naučíš sa vyberať výbavu, ktorá najlepšie vyhovuje tvojmu štýlu: od najľahších stanov po

        najteplešiu vrstvu


   --> Užiješ si video vo vysokom rozlíšení natočené v najväčších amerických chránených územiach


 

Putovanie s ľahkým batohom menej zaťažuje vaše telo, umožňuje prejsť dlhšie vzdialenosti s menším úsilím a v konečnom dôsledku Vám ušetrí čas na vašej ceste. Je to rovnako bezpečné ako tradičná turistika s batohom ale oveľa príjemnejšie a pohodlnejšie.


Video série Light&Ultralight základov sú ideálne pre turistov všetkých úrovní - od skúsených, ktorí plánuju treky na dlhé trasy po nováčikov, ktorí sa chcú vyhnúť pľuzgierom a bolesti chrbta. Krok za krokom predstavujú návod na to, ako sa zbaliť naľahko. Akonáhle prejdete na ultralight trekking, už nikdy sa nebudete obzerať späť.


Elektronická príručka analyzuje najlepšie ultraľahké vybavenie na trhu a poskytuje konkrétne odporúčania od profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami v ultralight oblasti. Video série a elektronická príručka boli navrhnuté tak, aby sa navzájom dopĺňali a aby Vám pomohli takmer okamžite stať sa ultralight expertom.