loading spinner

DUTCHWARE Fleaz (Single)

Weight: 0.89 g

Viac detailov

Nový produkt

12,00 €

skladom| odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 15 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 15 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,23 €.


 
Detaily
DUTCHWARE Fleaz (Single) - je maličký titánový háčik, ktorý môžete použiť na rôznych miestach vášho tarpu, bez toho aby ste museli používať uzly. Samotný háčik váži menej ako 1 gram. Je odolný, ľahko sa používa a drží za každých okolností. 

Fleaz háčik môžete použiť:
 • Na D-krúžkoch na vašom tarpe
 • Na napnutie úchytov tarpu
 • Ako prusík na ridgeline
 • Na ukotvenie ku kolíkom
Háčik sa predáva ako hardvér alebo s 7,5 cm slučkou Zing-It™ napojenou na háčik. V menu si môžte vyberať preferovanú možnosť.

Titánové háčiky sú malé, ale odolné a silné, pretože dokážu udržať váhu zaveseného tarpu, alebo ho vypnúť kolíkmi. Fleaz sa ľahko používa, nezaberie žiadne miesto a neváži takmer nič. Nastavenie je rýchle, najmä s už napleteným lankom, takže nie je potrebné vytvárať žiadne uzly. Fleaz je multifunkčná vecička, ktorú môžete použiť na viacero spôsobov, čo vám umožní vziať si jeden mnohostranný a ľahký nástroj, ktorý použijete vždy tam kde je to potrebné.

Vďaka titánovému materiálu je tento malý kus vybavenia schopný odolať akejkoľvek váhe či živlom lesa. Cez malý otvor sa dá ľahko prevliecť akákoľvek šnúrka. Povrch háčika je leštený a má hladký povrch, aby sa zabránilo poškriabaniu alebo roztrhnutiu akejkoľvek tkaniny tarpu. Jednoduchým a rýchlym ovinutím lanka okolo anténky ho zaistíte pred uvoľnením.

Dutchware Fleaz

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa