loading spinner

Gear sling – Pack cover – Hammock chair

Váha: 79g

Viac detailov

Nový produkt

45,00 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 45 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 45 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,68 €.


 
Detaily

Minihamaka - pláštenka na batoh - hamak stolička

U nás milujeme multifunkčné veci. Jeden produkt, ktorý ti poslúži na niekoľko účelov. V tomto prípade len ťažko nájdeš na trhu niečo podobné. Nezáleží na tom, či chodíš s batohom po horách, alebo práve oddychuješ v kempe, či sa plavíš loďkou.

Aj keď to nie je úplná novinka a v hamakárskom svete ide o známy produkt, my ho prinášame s niekoľkými vylepšeniami a detailmi, ktoré v priebehu rokov vyvinul a otestoval náš dizajnér Infrastellar na svojich hamakárskych výpravách.

Je vyrobený z 20D Silnylonu, ktorý je 100% vodeodolný. Dokáže odolávať vode, vetru a unesie dokonca aj veľkú váhu. Aj po mnohonásobnom používaní si tkanina zachováva svoju kvalitu a farbu. Ešte predtým ako sme ho predstavili sme ho sami dlhodobo používali a testovali. Zistili sme, že ultraľahký nie vždy znamená kompromis v kvalite, pohodlí či dokonca odolnosti. 

Pozrite sa na niekoľko spôsobov, ako ho môžete použiť:

GEAR SLING - MINIHAMAKA

Pre hamakárov to asi nie je žiadna novinka. Môžete nájsť hneď niekoľko predajcov po celom svete, ktorí ponúkajú tento úžasný spôsob, ako si počas noci uložiť svoje vybavenie priamo nad hamaku alebo pod ňu. Náš Gear Sling si dokonca môžete nechať hneď vedľa hamaky pomocou dobre umiestnených D krúžkov. Môžete ho zavesiť na ridgeline hamaky pomocou karabín alebo pod hamaku pomocou malého kúska šnúry. 

Existujú dokonca špeciálne tarpy s ridgeline, kde si môžete svoje veci uložiť do minihamaky priamo pod tarp. Táto možnosť je zvlášť obľúbená u majiteľov Ridgerunner hamaky.

Ide vlastne o mini hamaku, ktorá obsahuje Amsteel continuous loops - slučky bez uzla zabudované na oboch koncoch v riasení. Na bokoch, je elastická šnúrka na uvoľnenie alebo utiahnutie strán, tak aby sa zabránilo vypadávaniu vecí. Dva D krúžky v opačných smeroch môžete spojiť šnúrou a tým uzavrieť Gear Sling pokiaľ nie je plne naložený.

Ultralight Hammock Gear Sling

BACKPACK COVER - PLÁŠTENKA NA BATOH

Práve vodeodolný materiál Silnylon z ktorého je vyrobená je presne to pravé na ochranu batoha na cestách počas dažďa, snehovej búrky alebo od vlhkej zeme. Je vybavená dvomi mini karabínami, ktorými pláštenku uchytíš k batohu a pomocou elastickej šnúrky stiahneš obvod podľa potreby.
Dlhodobo sme ju testovali na batohoch od 50-70 litrov. Funguje dobre aj s menšími batohmi, ale v tomto prípade časť látky bude prevísať. Našli sme ešte ďalšie využitie pri turistike s deckami, keď im pláštenku dáš na hlavu, takže sú pekne zakryté, vrátane batoha.

Ultralight Pack Cover

HAMMOCK CHAIR - HAMAK STOLIČKA

Opäť nič nové na svete, práve naopak. Veľmi obľúbený kus výbavy, pokiaľ kempuješ a hľadáš najlepší komfort pri čo najnižšej hmotnosti. Môžeš si ju zavesiť nielen na stromy, ale skúsený majster bushcraftu pre túto stoličku ľahko vyrobí drevený rám v priebehu niekoľkých minút. 
Tento skvost bolo zábavné používať aj na našich expedíciách na lodi po Amazónii, dlhých cestách džípom, umiestnený v zadnej časti nákladného vozidla. Pri splave po Dunaji sme ho využili aj ako lodnú plachtu a zároveň tienidlo (pozri fotky produktu).

Ultralight Hammock Chair

Aby sme nezabudli, táto multifunkčná vecička má zabudované vrecko, do ktorého to celé vieš zbaliť a do ktorého ti mimochodom vojde aj jedno pekne vychladené  ktoré si vychutnáš, keď sedíš v mini hamake.

Váhový limit pre jej bezpečnú prevádzku je cca 85 kg. Zabudnite na podobné produkty dovezené z Ázie. Žiadny z nich vám nebude slúžiť na toľko spôsobov a tak dlho ako tento náš. 


 

ROZMERY: 150 x 90 cm

MATERIÁL: 20D Silnylon vodeodolná tkanina, farba olivovozelená

VÁHA: 79 g (vrátane úložného vrecka)* + (2 karabíny) 

*(váha sa môže líšiť cca ± 5%)


CHARAKTERISTIKA

 • Viacúčelové použitie
 • Ultra-ľahké a zbaliteľné, po zbalení menšie ako jablko
 • Jednoduché nastavenie
 • Amsteel slučky bez uzla na každom konci, ktoré môžeš pripevniť kdekoľvek budeš chcieť
 • Sťahovacia šnúrka na oboch stranách
 • Dodáva sa s úložným vreckom zapracovaným do výrobku a dvoma karabínami (Tieto nie sú určené na zavesenie hamak stoličky, ale môžete ich použiť na minihamaku, alebo na uchytenie ďalšieho vybavenia k batohu).
 • Na šitie našich výrobkov používame len vysoko kvalitné nite / Gutermann Mara 70, ktoré vydržia aj v tých najnáročnejších poveternostných podmienkach
 • Kotvenie nie je v cene a dá sa kúpiť samostatne
 
Vlastnosti
Hmotnosť79 g
Záruka2 roky
VyrobenéSlovakia

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa