loading spinner

OUTDOORLINE Underquilt protector for bridge hammocks

Váha: 65g

Viac detailov

Nový produkt

75,00 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 75 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 75 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 1,13 €.


 
Detaily

OUTDOORLINE Underquilt protector for bridge hammocks - je ochranná vrstva k tzv. bridge hamakám, ktorá poskytuje extra ochranu pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi. 

Dážď s vetrom alebo mrznúca hmla, ktorá sa valí na vaše hamakové kempovisko. Toto všetko ťa môže stáť veľa – stratu tepla. Protector dokáže zabrániť úniku tepla zadržiavaného underquiltom. Taktiež pomáha udržať zateplenie - underquilt suchý a čistý, aby si ho mohol/mohla ráno bez problémov zbaliť do batoha a tak pokračovať v ceste. V podstate funguje ako ďalšia vrstva ľahkej priedušnej látky, ktorá visí rovnakým spôsobom ako hamaka, ale pod ňou. 

Materiál sme starostlivo vybrali tak aby bol nielen funkčný ale aj ľahký. Vďaka priedušnosti tkaniny celý systém dýcha, nedochádza tak ku kondenzácii a tvoja hamaka so zateplením zostáva v suchu. Ultraľahká tkanina 10D nylon, ktorú používajú aj výrobcovia UL spacákov a quiltov je zárukou toho, že protector po zbalení má minimálne rozmery a nízku váhu, že si sotva všimneš, že ho nesieš v batohu.

Je navrhnutý pre hamaku Warbonnet Ridgerunner, môže sa však použiť aj pre iné podobné bridge hamaky.
 Jednoducho sa nastavuje. Je vybavený šnúrkou so sťahovaním na oboch stranách pre lepšie prispôsobenie sa hamake. Protector má obdĺžnikový tvar, ktorý sa zužuje k nohám a naopak je širší na konci pri hlave. V rohoch sú elastické slučky, ktoré jednoducho zavesíš na tyče. Elastické slučky sú pri hlave a pri nohách farebne rozlíšené, takže vždy spoľahlivo vieš, ako protector zavesiť. (červené idú k nohám).

Underquilt protector nie je alternatívou k zatepleniu, ale ho skvele dopĺňa tým, že chráni pred vetrom a udržuje teplo v nepriaznivých poveternostných podmienkach, ktoré ťa skôr či neskôr môžu postretnúť. 


Dizajn bol navrhnutý zanieteným hamakárom, ktorý je známy v hamakovej komunite pod menom Infrastellar na základe jeho dlhodobých skúseností a nespočetných nocí strávených v hamake pri "love" východov slnka. Protector bol testovaný na rôznych Warbonnet Lynx zatepleniach tak, aby sedel čo najlepšie. Nie je ani voľný, ani nie tesný. Sedí perfektne.

Snažili sme sa urobiť všetko pre to, aby bol nami navrhnutý protector vo výsledku ultraľahký, aby si nemal dôvod nechať ho doma. Pri jeho výrobe sme nešetrili, každý komponent je produkt najvyššej kvality. To najlepšie, čo môžeš mať.


MATERIÁL: 10D priedušná Nylon tkanina

VÁHA: 65g +5g úložné vrecko (váha sa môže líšiť cca ± 5%)

CHARAKTERISTIKA

 • Ultraľahký a dobre zbaliteľný, najľahší na trhu
 • Jednoduché nastavenie
 • Farebne odlíšené zavesenie pre hlavovú časť a nožnú časť
 • Šnúrka so sťahovaním na oboch stranách pre lepšie prispôsobenie sa hamake
 • Dodáva sa s úložným vreckom
 • Dizajn Infrastellar, vyrobené na Slovensku
 
Vlastnosti
Hmotnosť65 g
Záruka2 roky
VyrobenéSlovakia

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa