loading spinner

OUTDOORLINE Underquilt protector

Váha: 100g

Viac detailov

Nový produkt

75,00 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 75 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 75 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 1,13 €.


 
Detaily

OUTDOORLINE Underquilt protector - je ochranná vrstva ku klasickým hamakom (tzv. end gathered hammocks), ktorá poskytuje extra ochranu pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi. 

Dážď s vetrom alebo mrznúca hmla, ktorá sa valí na vaše hamakové kempovisko. Toto všetko ťa môže stáť veľa – stratu tepla. Protector dokáže zabrániť úniku tepla zadržiavaného underquiltom. Taktiež pomáha udržať zateplenie - underquilt suchý a čistý, aby si ho mohol/mohla ráno bez problémov zbaliť do batoha a tak pokračovať v ceste. V podstate funguje ako ďalšia vrstva ľahkej priedušnej látky, ktorá visí rovnakým spôsobom ako hamaka, ale pod ňou.

Materiál sme starostlivo vybrali tak aby bol nielen funkčný ale aj ľahký. 
Vďaka priedušnosti tkaniny celý systém dýcha, nedochádza tak ku kondenzácii a tvoja hamaka so zateplením zostáva v suchu. 

Ultraľahká tkanina 10D nylon, ktorú používajú aj výrobcovia UL spacákov a quiltov je zárukou toho, že protector po zbalení má minimálne rozmery a nízku váhu, že si sotva všimneš, že ho nesieš v batohu.

Jednoducho sa nastavuje. Je vybavený elastickou šnúrkou s riasením a dá sa použiť pre akékoľvek klasické hamaky. Dodatočné sťahovanie je na bočných stranách pre lepšie prispôsobenie sa hamake.

Underquilt protector nie je alternatívou k zatepleniu, ale ho skvele dopĺňa tým, že chráni pred vetrom a udržuje teplo v nepriaznivých poveternostných podmienkach, ktoré ťa skôr či neskôr môžu postretnúť. 

Snažili sme sa urobiť všetko pre to, aby bol nami navrhnutý protector vo výsledku ultraľahký, aby si nemal dôvod nechať ho doma. Pri jeho výrobe sme nešetrili, každý komponent je produkt najvyššej kvality. To najlepšie, čo môžeš mať.MATERIÁL: 10D priedušná Nylon tkanina

VÁHA: 100g +5g úložné vrecko (váha sa môže líšiť cca ± 5%)


CHARAKTERISTIKA

 • Veľmi ľahký a dobre zbaliteľný
 • Jednoduché nastavenie
 • Na oboch koncoch je elastická šnúrka s riasením ktorou Protector uchytíte ku kotveniu hamaky
 • Protector je možné regulovať aj po stranách pre dokonalé priliehanie k hamake
 • Dodáva sa s úložným vreckom
 • Vyrobené na Slovensku
 
Vlastnosti
Hmotnosť100 g
Záruka2 roky
VyrobenéSlovakia

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa