loading spinner

Warbonnet Ridgerunner Hammock

Upozorňujeme, že zobrazené farby sa môžu mierne líšiť od skutočných v dôsledku fotografického osvetlenia alebo rozdielov v nastavení vášho monitora.

Viac detailov

Nový produkt

289,00 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 313 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 313 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 4,70 €.


 
Detaily

Warbonnet Outdoors Ridgerunner Hammockluxusný plne vybavený hamak obdĺžnikového tvaru typu "bridge" s integrovanou sieťkou proti hmyzu, veľkými bočnými vreckami a rozpernými tyčami ponúka nadštandardný komfort vodorovného spania.

Je vyrobený z priedušnej textílie a je vhodný pre používateľov až do výšky 198 cm. Ridgerunner sa ponúka s jednoduchým (single layer) alebo dvojitým dnom (double layer), ktorý je určený pre ťažšie osoby a ktorý je možné používať spolu s karimatkou vloženou medzi dve vrstvy textílie.

Vďaka vodorovnej polohe môžete v hamaku pohodlne spať v akejkoľvek pozícii (na chrbte, na boku, dokonca aj na bruchu) a počas noci meniť polohy, čo býva obtiažne v klasickom hamaku. 

Po stranách hamaku sa nachádzajú obrovské úložné vrecká, nazývané „saddlebags“. Visia z vonkajšej strany hamaku, ale sú prístupné zvnútra bez nutnosti odzipsovania moskytiéry. Sú plne funkčné aj v prípade, že sieťka je zbalená. Bočné vrecká sú veľmi praktické ​a zmestíte do nich takmer čokoľvek.

Pokiaľ by ste chceli ušetriť na hmotnosti a nechať moskytiéru doma, toto žiaľ nie je možné, pretože sa nedá úplne odobrať, je však možné ju dookola odzipsovať a uložiť do špeciálneho vrecka pri nohách. Je to naozaj príjemná funkcia, ktorá vám umožňuje užiť si ničím nerušený výhľad na hviezdy a okolie.

Ako opora v hamaku slúžia dve tyče. Dlhšia pozostávajúca z troch segmentov sa inštaluje k hlave a kratšia pozostávajúca z 2 segmentov k nohám. Ak chcete ušetriť na hmotnosti ako náhradu za rozperné tyče Warbonnet môžete použiť aj ľahké karbónové tyče od Rutalocura a ušetriť tak 160g. 
Praktický obal na tyče pre hamaku Outdoorline Pole Bag udržiava tyče usporiadané a oddelené od ostatných vecí v batohu.

Ridgerunner hamak je o niečo ťažší ako štandardné hamaky banánovitého tvaru, ale maximálne pohodlie a veľké úložne priestory stoja za váhu navyše. Ridgerunner (40d, double layer) váži 936g spolu s moskytiérou a kotvením. 340 g navyše pridávajú tyče Warbonnetu (dodávajú sa s hamakou a sú v cene).

"Bridge" hamaky sú obľúbené medzi ľuďmi, ktorí hľadajú vyšší komfort a pohodlie. Vyberajú si ju väčšinou preto, lebo sa im v nej spí pohodlnejšie než v tradičnej hamake. Tento typ hamaky podporuje prirodzené vyvýšenie nôh v porovnaní so štandardnými hamakami, kde sú nohy vyvýšené dlhšiu dobu, znižuje sa v nich prietok krvi a nohy sa preto rýchlejšie ochladia. 

Warbonnet Ridgerunner
Setup: Ridgerunner Dark foliage, Underquilt Cumulus Selva 300 Chestnut, Topquilt Cumulus Taiga 360 Chestnut
MATERIÁL: 40D Dream-Tex Nylon. Kombinuje tradičnú ripstop väzbu s kosoštvorcovou diamantovou mriežkou a vytvára tkaninu, ktorá má neuveriteľne pohodlnú textúru podobnú bavlne. Ak k tomu pridáte fantastický pomer pevnosti a nízkej hmotnosti a správny stupeň pružnosti, dostanete ideálnu hamakovú látku. 54 g/m² (1,6 oz/yd²).

CHARAKTERISTIKA

 • Dizajn typu “bridge”, vhodný pre používateľov s výškou do 198 cm. 
 • Veľké vrecká po oboch stranách hamaku poskytujú ideálny úložný priestor pre veľké i malé predmety.
 • Sieťku je možné odzipsovať a uložiť do úložného vrecka pri nohách.
 • Na rozdiel od klasických hamák Ridgerunner vďaka svojmu dizajnu funguje skvele aj s karimatkou vo vnútri.
 • Vstup alebo výstup po oboch stranách hamaku


OBSAH BALENIA

Komplet kotvenie hamaku - 2x popruh (materiál polyester odolný voči oderu) s prackami s dĺžkou 3.6 m určený na použitie s dvojicou karabín. Jednoduché použitie a nastavenie.

Rozperné tyče - spreader bars

Vstavaná odnímateľná moskytiéra

Úložné priestory po oboch stranách hamaku - saddlebags

Úložný obal

Made in usa
 
ŠPECIFIKÁCIA


Poznámka: Hmotnosti uvedené nižšie sa zakladajú na komforte, nie na absolútnej pevnosti materiálu v ťahu. Pre používateľov s váhou vyššou ako 110 kg môže byť Ridgerunner príliš úzky a bude im pohodlnejši XLC or Eldorado.


Single Layer Ridgerunner:

Nosnosť: 91 kg

Váha hamaku bez kotvenia: 40d, 561 g / 1 lb 3.8 oz

Váha set tyčí Spreader Bars: 340 g


Double Layer Ridgerunner:

Nosnosť: 113 kg

Váha hamaku bez kotvenia: 40d, 697 g / 1 lb 8.6oz

Váha set tyčí Spreader Bars: 340 g


Uvedené hmotnosti hamaku zahŕňajú moskytiéru a úložné vrecko, ale nie kotvenie. Kotvenie váži 190 g a jeden pár karabíniek od Warbonnet váži 49 g.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa