loading spinner

Kula Pee Cloth

Váha: 13.5 g

Viac detailov

Nový produkt

23,00 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 23 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 23 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,35 €.


 
Detaily
Kula Pee Cloth® - je outdoorová utierka po močení určená pre ženy ako ekologická náhrada k toaletnému papieru. Kula utierka sa dá opakovane používať, je antimikrobiálna a predstavuje ďalší krok k rešpektovaniu našej krásnej prírody.

Si znechutená, keď vidíš porozhadzované servítky, vlhčené obrúsky, toaletný papier v kríkoch a medzi stromami? Vyskúšaj toaletnú utierku Kula a už nikdy sa jej nevzdáš. 
Utierka Kula Pee Cloth® je vyrobená z vysoko pokrokových textílií navrhnutých špeciálne pre intímnu hygienu. Je antimikrobiálna a odolná voči zápachom.

Už nemusíš so sebou do batoha baliť množstvo toaletného papiera alebo hygienických vreckoviek. Kula utierku po močení môžeš opakovane používať. Používanie utierky je jednoduché a veľmi pohodlné a navyše bez negatívneho dopadu na životné prostredie. Po použití utierku jednoducho zopneš a prichytíš čistou stranou k batohu, kde na vzduchu a slnku rýchlo vyschne. Pri viacdenných potulkách si svoju utierku v kempe opláchneš vodou a necháš vysušiť. Must-have for all ladies on the trails!

Nezávislú recenziu na Kula Pee Cloth® si môžete poztieť tu: Handrička Kula Pee Cloth – príroda bez vreckoviekKomu je utierka určená?
Prednostne pre ženy, ktoré trávia veľa času v prírode. Pokiaľ ideš na jednodňovú turistiku alebo na víkendovku, tak ti môže postačovať vziať si trocha toaletného papiera, ktorý po použití vezmeš so sebou do ziplock sáčku a po návrate vyhodíš do kontajnera. Pokiaľ však plánuješ viacdňový trek, prejsť nejakú diaľkovú trasu, napr. Cestu Hrdinov SNP, alebo prejsť iný trail vtedy sa budeš musieť zamyslieť aj nad otázkou ako riešiť potrebu toaletného papiera počas toho ako budeš dlhšie (týždeň, mesiac alebo viac) mimo civilizáciu.
Koľko toaleťáku alebo vreckoviek si zbalíš do batoha? Alebo budeš pravidelne dopĺňať zásoby papiera na ceste? Práve na trailoch oceníš mať po ruke utierku, ktorá funguje a tebe ušetrí starosti.
 
Ako sa používa?
Utierka má dve strany, jednu čiernu a druhú farebnú s potlačou. Čiernu stranu používaš na utretie kvapiek moču po malej potrebe, nič iné s tým neutieraš. Po použití ju čiernou stranou môžeš zopnúť dovnútra a necháš na vzduchu a slnku vysušiť. Najlepšie tak, že si ju zavesíš na batoh, kde počas cesty vyschne a môžeš ju opakovane použiť.
 
Nepáchne po použití?
Moč je považovaný za nečistý, ale naopak je prakticky sterilný, keď opúšťa telo. Až následne baktérie moč kontaminujú a začne páchnuť. Materiál utierky je antibakteriálny, rýchloschnúci a pár kvapiek moču na utierke uschne v lete behom pár minút, takže žiadny zápach nehrozí. Utierku potom stačí na konci dňa prepláchnuť vodou a nechať voľne vysušiť.
 
Aké sú výhody používania utierky Kula?
V prvom rade ti utierka pomôže zredukovať spotrebu toaletného papiera na minimum pri dlhšom pobyte v prírode. S Kula utierkou ti bude stačiť nosiť už len malé množstvo papiera, ktoré použiješ len po vykonaní veľkej potreby a ktorý dôkladne zakopeš do jamky spolu s výkalom. Toaletný papier nestačí iba prikryť lístím alebo plytko zakopať ako sa to najčastejšie deje a potom to rozfúka vietor alebo vyhrabe zver.

Kula utierka sa jednoducho používa, dá sa používať opakovane, takže investícia sa oplatí. Dôležité je tiež to, že po sebe nezanecháš stopy, ale čistú prírodu.

Overené a testované ženami na trekoch po celom svete. Takže ak sa chystáš na dlhší výlet, Kula utierka to istí :)
A pokiaľ
 už svoju Kulu máš a používaš na svojich výletoch, daj nám o tom vedieť, aby sme spolu šírili osvetu a udržali našu prírodu čistú pre všetkých. (Sme na Instagrame #outdoorline_sk).


Rešpektujme prírodu, správajme sa zodpovedne a minimalizujme naše dopady na prostredie okolo nás. Nenechávajme za sebou žiadne stopy a udržujme prírodu čistú.

leave no traceMATERIÁL: ekologický netoxický materiál s obsahom striebra (bambusová viskóza, bavlna, organická bavlna, polyester)

VEĽKOSŤ: 15,8 x 15,8 cm

CHARAKTERISTIKA

 • utierka je super savá (absorbuje 10x viac tekutiny ako je jej hmotnosť)
 • mäkká, moderná antimikrobiálna látka s obsahom striebra
 • farebná "čistá" strana je vodeodolná, takže vaše ruky vždy zostanú suché
 • jednoducho sa pripevní k batohu pomocou úchytu na plastové patentky
 • "dvojitý patent" umožňuje utierku preložiť na polovicu (takže použitá strana je vo vnútri a nedotýka sa batoha)
 • ľahko sa čistí opláchnutím vodou
 • materiál je rýchlo schnúci
 • prešitie reflexnou niťou pre ľahkú identifikáciu s čelovkou aj za tmy
 • utierka je určená na utieranie po močení, nie po veľkej potrebe
Kula Cloth utierka použitie
 
Vlastnosti
Hmotnosť13,5 g
VyrobenéUSA

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa