TLG Fusion Cuben vrecko na kolíky so zipsom

Nový produkt

15,50 €s DPH

2 ks
Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať 16 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 16 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,24 €.


 
Detaily

TLG Fusion Cuben vrecko na kolíky so zipsom
Ak používate veľké množstvo rôznych stanových kolíkov so šnúrkami, tak veľmi dobre poznáte obavy spojené s tým, že pri manipulácii s nimi sa Vám môžu ľahko zamotať vypadnúť či stratiť sa.

Toto úložné vrecko na zips je výborné preto, že v ňom môžete uchovávať aj ďalšie potrebné drobné veci (napr. gumenné nádstavce pre trekové paličky, napínacie šnúrky).
Vrecko je vyrobené použitím najlepších technických materiálov, z 0.51oz materiálu Cuben modrej farby a extrémne odolného materiálu Dyneema DXG v časti, kde smerujú ostré konce kolíkov.
Toto vrecko predstavuje ideálne spojenie odolnosti a minimálnej hmotnosti. YKK zips je štandardom ako aj pútka na obidvoch koncoch zipsu pre jednoduché zazipsovanie alebo odzipsovanie.

Materiál: Cuben Fiber & Dyneema X Grid


Štandard veľkosť má dĺžku 21 cm a šírku 8 cm, váži 7g a zmestia sa dnu kolíky s dĺžkou až 17,7 cm. Objem úložného vrecka je dostatočne štedrý aj pre uloženie viacerých kolíkov, preto závisí od druhu kolíkov, koľko sa ich dnu vmestí.

Veľkosť: Štandard - 21cm x 8cm
Váha: 7g


XL veľkosť má dĺžku 26,5 cm a šírku 8 cm a zmestia sa tam kolíky s dĺžkou až 24 cm. Objem úložného vrecka je dostatočne štedrý aj pre uloženie viacerých kolíkov, závisí od druhu kolíkov, koľko sa ich dnu vmestí.

Veľkosť: XL -  26,5cm x 8cm
Váha: 8,5g

Ručne vyrobené vo Veľkej Británii
greatbritain.jpg

Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (23):

  • Doprava zdarma
    Doprava zdarma
    doprava zdarma od 75€

    Doprava zdarma

    doprava zdarma od 75€ cez Slov. poštu a cez DPD od 150€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa