TOAKS Titánový varič na drevo - malý

TO00020
Nový produkt

49,95 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať viac ako 49 vernostné body. Váš košík potom bude obsahovať 49 vernostné body za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,74 €.


 
Detaily
TOAKS Titánový varič na drevo Malý - je kompaktný a veľmi ľahký, jednoducho v ňom zapálite oheň pri dosiahnutí vysokej účinnosti.
Varič sa skladá z troch častí, ktoré je možné uložiť do seba a zbaliť do pekného a odolného úložného vrecka. Na základe výpočtu toku optimalizovaného prívodu plynu, varič dosahuje vysokú účinnosť, pretože obsahuje druhý a tretí spaľovací mechanizmus dreva a drevoplynu.
Ideálny varič pre jednotlivca. Po zbalení sa vojde dovnútra TOAKS Titánového 750ml hrnca. Na obrázku je spolu so 750ml hrncom, ktorý nie je zahrnutý v cene a predáva sa samostatne.KÓD: STV-12


MATERIÁL:
Titán


VÁHA:
151g


ROZMERY

Zbalený: 94mm x 94mm

Rozložený:  94mm x 183mm

Spaľovacia komora (vnútorná spodná časť): 74mm x 92mmV roku 2015 tanto varič, presnejšie jeho väčší brat získal cenu Outdoor Industry Award v Nemeckom Friedrichshafene.
Tu je vyhlásenie poroty:
"Variče na drevo alebo tzv. drievkáče si získavajú čoraz viac a viac fanúšikov. Titánový varič na drevo od Toaks z USA získal cenu OutDoor Award, pretože je výnimočne ľahký, stohovateľný a ľahko zbaliteľný. Jeho vynikajúcimi vlastnosťami sú kompaktnosť, jednoduchosť, funkčnosť a dobre premyslený systém dodávky vzduchu do spaľovacej komory variča."

Varič bol porotou vyhodnotený ako vynikajúci v týchto hodnotiacich kritériách:

  • Stupeň inovácie
  • Konštrukcia
  • Hmotnosť / Veľkosť po zbalení


Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (25):

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa