loading spinner

EVERNEW Bluenote varič set s ohrevnou platňou (EBY639)

Váha: 20 g

ohrevná platňa v cene

Viac detailov

ew-EBY639
Nový produkt

73,00 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 73 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 73 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 1,10 €.


 
Detaily

EVERNEW BlueNote varič (EBY637) s ohrevnou platňou (EBY638) - je kompaktný a úžasne ľahký liehový varič vyrobený z hliníka. 

Prečo Evernew zvolil hliník a nie titán na výrobu Bluenote variča?

Hliník je skvelý materiál a má mnoho dôležitých funkcií rovnako ako titán. Zámerom Evernew bolo vyrobiť čo najmenší a najľahší liehový varič s minimálnou potrebnou dávkou liehu. Titán má nízku tepelnú vodivosť a preto titánový varič spotrebuje viac liehu. Zatiaľ čo hliníkový varič sa zohrieva rovnomerne, horí rovnomerne a spotrebuje menej liehu.
Hliník bol teda jasnou voľbou.

Premyslený dizajn

Tvar variča je jednoduchý a každá jeho časť je dôkladne premyslená, testovaná a má svoj význam. Varič sa odporúča používať spolu s ohrevnou doštičkou a jednoduchým závetrím.
Konkávne dno variča poskytuje viacero výhod, napr. minimalizuje vplyv teploty od zeme, umožňuje liehu zostať v horiacom priestore a zvyšuje stabilitu variča na nerovnom povrchu.

Vďaka zaoblenému hornému okraju plameň stabilne horí aj keď naň položíte šálku.

Účinnosť variča

Maximálne množstvo liehu, ktorým je možné naraz naplniť varič je 15 ml. Varič tak môže uvariť 330 ml vody do 5 minút bez potreby doliať lieh. 

Váha
Samotný varič Bluenote váži iba 13g. Varič spolu s ohrevnou platňou váži len 20 g a vďaka malým rozmerom sa ľahko vojde do vrecka bundy či nohavíc.
Ohrevná platňa 
Je špeciálne vyrobená pre varič Evernew Bluenote. Podporuje rýchlejšie zapálenie variča, zlepšuje výkon variča a šetrí množstvo liehu použitého v predohreve. Stačí pridať pár kvapiek liehu do drážky na platni, zapáliť a sledovať, ako sa zvyšuje výkon vášho variča. Hliníková konštrukcia je veľmi odolná.

Na liehový varič s bočným horákom, nemôžte postaviť hrniec skôr ako bude plameň šlahať zo spaľovacích otvorov na boku variča. Použitím tejto ohrevnej platne je však možné okamžite po zapálení platne položiť hrniec na varič bez toho aby ste museli čakať na plameň zo spaľovacích otvorov.

Varič sa predáva spolu s ohrevnou platňou v cene.MATERIÁL: Hliník

VÁHA: 13 g varič, 7 g ohrevná platňa, spolu 20 g

ROZMERY: Priemer 4,5 cm, výška 3,8 cm
KÓD: varič EBY637, ohrevná platňa EBY638

Evernew Bluenote Stove

 
Vlastnosti
Hmotnosť13 g
Záruka2 roky
VyrobenéJaponsko

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa