loading spinner

Hammock Hangtime Hook

Váha: 49 g
Ridgeline Media Systems LLC

Viac detailov

hangtime-hook
Nový produkt

25,00 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 25 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 25 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,38 €.


 
Detaily

Hangtime Hook - je držiak od Ridgeline Media Systems LLC navrhnutý pre handsfree sledovanie filmu z pohodlia vašej hamaky. 

Držiak sa zavesí na ridgeline hamaky alebo celty a do držiaka sa uchytí mobil (max. šírka mobilu cca 10cm). Držiak umožňuje horizontálne a vertikálne polohovanie pre optimálne nastavenie obrazovky a sledovanie videa v diagonálnej polohe.

Držiak sme otestovali priamo v hamake a môžeme ho vrelo odporučiť. Je vyrobený z odolného materiálu a ľahko sa s ním manipuluje. Veľmi rýchlo si obľúbite to, že si môžete telefón zavesiť a sledovať videá na youtube, filmy na Netflixe, alebo počúvať podcasty, zatiaľ čo budete relaxovať v pohodlí svojej hamaky.

Stále premýšľaš nad tým, či to vôbec potrebuješ?

Možno si povieš, že to je riadna somarina. Veď hamakovať von nechodíš preto, aby si ležal v hamake a pozeral videá, ale naopak, aby si si oddýchol od mobilu a všetkých elektronických zariadení pozeral na oblohu a do korún stromov, počúval šum lesa a spev vtákov.
Občas však nastanú chvíle, kedy by bolo fajn mať niečo na skrátenie si dlhej chvíle. Napríklad počas dlhých zimných večerov, alebo keď v daždi zostaneš uväznený vo svojej hamake, keď si nemôžeš oheň rozložiť ani nič moc robiť a potrebuješ prečkať čas v hamake.
Vtedy príde vhod mať tento praktický, ľahký držiak, ktorý ti umožní príjemne stráviť čas napr. pozeraním filmu z pohodlia hamaky.VÁHA: 49g

MAXIMÁLNY PRIEMER LANKA: 3,2 mm

MAXIMÁLNA ŠÍRKA MOBILU: 10cm

FARBA: čierna

Hammock Hangtime Hook

 
Vlastnosti
Hmotnosť49 g

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa