loading spinner

Enlightened Equipment Accomplice 2-Person quilt 20°F / -6°C

Váha: 1040g

Viac detailov

Nový produkt

540,00 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 565 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 565 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 8,48 €.


 
Detaily

Enlightened Equipment Accomplice 2-Person quilt 20°F / -6°C - je perfektný quilt pre páry, ktoré chcú odľahčiť vybavenie na spanie. Jeden spoločný Accomplice quilt je ľahší ako dva porovnateľné samostatné quilty.

Accomplice quilt má jeden spoločný avšak dostatočne priestranný uzavretý footbox, vďaka ktorému môžete mať nohy oddelene alebo pri sebe a tak získať viac tepla. Zdieľané telesné teplo umožňuje príjemný nočný spánok počas chladných nocí zatiaľ čo spoločný priestor v quilte poskytuje chvíle na túlenie.

Quilt má dva oddelené otvory na hlavu, ktoré umožňujú každému zvlášť si prispôsobiť sťahovanie okolo krku podľa vlastného pohodlia v širokom rozsahu teplôt.

Je navrhnutý na použitie s dvoma jednoosobovými karimatkami  alebo jednou spoločnou karimatkou pre dve osoby. Pre obe tieto konfigurácie sú k dispozícii aj popruhy na karimatku. Štandardne sa ku quiltu dodávajú popruhy pre dve karimatky so šírkou do 63,5 cm. Pokiaľ používate spoločnú karimatku, popruhy k nej sa dajú zakúpiť samostatne. 

S quiltom Accomplice môžete ležať pri sebe, objímať sa alebo spať každý na svojej strane. Samostatné bočné otvory vám umožňujú regulovať vlastnú teplotu vystrčením nohy von z quiltu, alebo vytiahnutím rúk spod prikrývky, keď je vám teplo. Quilt nemá zipsy, ale tým, že sa mierne ovinie po stranách tela, zabraňuje prievanu.

Accomplice je quilt, nie spacák, čo znamená, že sa používa spolu s karimatkou, ktorá poskytuje tepelnú izoláciu pod vami, čiže medzi vami a zemou. 
Quilt nemá zipsy ani všité kapucne, čo výrazne šetrí váhu aj miesto v batohu.


thermometer iconTeplotné určenie, ktoré uvádza Enlightened Equipment pre svoje quilty predstavuje limitnú teplotu, ktorá odpovedá testovaniu teplôt podľa normy EN/ISO. Komfortná teplota sa pohybuje zhruba 5°C nad limitnou teplotou.


VÁHA: 1040 g (Regular)

MATERIÁL: 10D Nylon špeciálne upravený ľahký a odolný s DWR povrchovou úpravou, je priedušný a poskytuje dokonalé pohodlie.

PÁPERIE: 850 Fill Power (US metóda), kačacie páperie pochádza z etického chovu od dodávateľov s certifikáciou RDS. Viac o páperí tu.

SÚČASŤOU JE

Kompresné vrecko zo silnylonu 
Bavlnené úložné vrecko 100% Organic Cotton
2x Elastické popruhy 

 
RegularLongXLong
Páperie (cuin)850850850
Váha páperia787 g 845 g 900 g 
Váha celková1040 g 1120 g 1193 g 
Dĺžka183 cm 198 cm 213 cm 
Obvod218 cm 218 cm 218 cm 

Použitie popruhov na karimatku s quiltom Accomplice.

Enlightened Equipment Accomplice quilt

 
Vlastnosti
Hmotnosť1040 g
Záruka2 roky
VyrobenéUSA
 
VEĽKOSTNÁ TABUĽKA
Enlightened Equipment Accomplice Size Chart

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa