loading spinner

MSR Groundhog™ stanové kolíky

Nový produkt

4,50 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 25 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 25 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,38 €.


 
Detaily

MSR Groundhog™ stanové kolíkysú najobľúbenejšími kolíkmi od MSR u väčšiny turistov.  Robustný dizajn v tvare písmena Y poskytuje pevné ukotvenie takmer v každej pôde. 

Sú vyrobené z ľahkého hliníka, sú odolné, robustné a vydržia opakované používanie. Vďaka svojmu dizajnu neuveriteľne dobre držia a pri správnom ukotvení sú schopné držať za všetkých poveternostných podmienok. Každý kolík je dodávaný s reflexnou šnúrkou pre pohodlné vytiahnutie a jasná farba je zárukou, že ho tak ľahko niekde nestratíte.

S váhou sotva 14 gramov na kolík síce nemôžeme tvrdiť, že je to "ultraľahký" kolík ale ide o pomerne ľahký kolík. Pokiaľ hľadáte o niečo ľahšie kolíky, mini Groundhog vážia iba 10 gramov na kolík a ponúkajú podobný výkon. Groundhog kolíky sú štandardným vybavením u nových stanov a prístreškov MSR.

S týmito MSR kolíkmi nemôžete nikdy nič pokaziť. Pre skvelý pomer ceny, váhy a  výkonu niet lepšej voľby. Predáva sa ako sada 6 kusov.

Pozri video od 0:30 min.VÁHA: 14 g / kolík

DĹŽKA: 19 cm

 
Vlastnosti
Záruka2 roky
VyrobenéKorea

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa