loading spinner

SIX MOON DESIGNS Gatewood Cape

Váha: 310 g

NAJNOVŠÍ MODEL, NASKLADNENÉ 2023

Viac detailov

Nový produkt

160,00 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 160 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 160 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 2,40 €.


 
Detaily

SIX MOON DESIGNS Gatewood Cape - je vynikajúci kus vybavenia, ktorý svojím unikátnym dizajnom poskytuje ochranu pred nepriaznivým počasím zo všetkých strán, to znamená kompletnú 360° ochranu, či už ho používate ako stan alebo pončo. Je ideálny pre ultralight backpackerov, ktorí hľadajú cenovo dostupné viacúčelové vybavenie, ktoré plní viacero funkcií a ušetrí hmotnosť a objem vášho batoha.

Gatewood Cape má 3 základné použitia: ako prístrešok, pončo a zároveň pláštenka na batoh. To všetko získate v jednom kúsku vybavenia s hmotnosťou, ktorú nič neporazí.

Jeho robustný pyramídový dizajn poskytuje výrazne lepšiu ochranu pred dažďom či snehom a vietor okolo neho jednoducho prefrčí. Aj pri akejkoľvek náhlej zmene smeru vetra uprostred noci nebudete nútení vstať zo spacáku a meniť orientáciu stanu. Na rozdiel od tradičných tarpov Gatewood Cape je tvarovaný tak, aby eliminoval všetky exponované strany, aby ste sa vo vnútri cítili v bezpečí.

Od svojho uvedenia v roku 2006 turisti po celom svete prešli s Gatewood Cape stovky tisíc kilometrov v najrôznejších podmienkach, vrátane vysokohorských zasnežených hrebeňov, až po lesné chodníky.

Stavia sa na jednu trekovú palicu. S plochou 3m² poskytuje dostatok priestoru aj pre ochranu vášho vybavenia. Do prístrešku sa pohodlne vstupuje cez dlhý zips s dvoma jazdcami, pomocou ktorého môžete jednoducho prispôsobovať vetranie v stane podľa potrieb. 

Pončo je ideálne do nepriaznivých podmienok a dokonale chráni pred dažďom, snehom či vetrom. Vďaka malým otvorom na ruky nemusíte mať obavy z prefúknutia alebo premočenia aj v silnom daždi.

Pre dobrodruhov je Gatewood Cape dokonalým doplnkom do desiatky základnej výbavy na prežitie. Po zbalení je až neuveriteľne malý, zaberie minimum miesta v batohu, kde ho môžete mať v prípade potreby stále po ruke ako vynikajúcu všestrannú ochranu pred nepriazňou počasia. 


POROVNANIE STANOV A PRÍSTREŠKOV OD SIX MOON DESIGNS


Švy nie sú impregnované a teda cez švy môže stan či tarp premoknúť. Na zalepenie švov s cieľom dosiahnuť úplnú nepremokavosť odporúčame použiť lepidlo na utesnenie švov od Gear Aid Seam Grip SIL. V tejto chvíli neponúkame službu lepenia švov, takže si to musíte zalepiť sami. Je dôležité poznamenať, že produkty po zalepení už nie je možné vrátiť v stanovenej lehote 30 dní. Naďalej však podliehajú záruke.

IMPREGNÁCIA ŠVOV PODĽA SIX MOON DESIGNSMATERIÁL

Tropiko: 15D Silicone Coated Nylon

Zips: #3 YKK


VÁHA: 310g, váha nezahŕňa kolíky a tyče 

 
Vlastnosti
Hmotnosť310 g
Záruka2 roky
 
ŠPECIFIKÁCIA

Typprístrešok, tarp
Sezóna3 - sezónny
Počet osôb1
Konštrukcia1x nastaviteľná treková palica, alebo SMD stanová tyč 124 cm alebo 114 cm
Vstup1 vstup
Podlahová plocha3.2 m²
Rozmery po zbalení25,4 x 20,3 x 3,8 cm
Váha310 g bez kolíkov, palice
Počet kolíkov6 - nie sú súčasťou balenia
PoužitiePončo do dažďa, Ultraľahký prístrešok, Pohotovostný prístrešok, Ochrana batoha pre dažďomSMD Gatewood Cape

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa