loading spinner

SIX MOON DESIGNS Haven Tarp

Váha: 510 g

NOVÉ SKLADOM

Viac detailov

Znížená cena
Nový produkt

207,00 €

225,00 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Za tento produkt nezískate žiadne vernostné body, pretože je v zľave.


 
Detaily

SIX MOON DESIGNS Haven Tarp - je jednoplášťový tvarovaný tarp pre 2 osoby, ktorý ponúka plnú ochranu zo všetkých strán pred dažďom a vetrom a dostatok vnútorného priestoru a súkromia. Haven tarp je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu ochranu pri minimálnej hmotnosti.

Dodáva sa s kotviacimi šnúrami a napinákmi a úložným obalom. Na jeho stavbu budete potrebovať dve nastaviteľné trekingové palice alebo stanové palice od SMD (v ponuke karbónové alebo hliníkové, vyberajte dĺžku 114 cm) a minimálne šesť kolíkov pre kompletné postavenie. Pútka v oboch vrcholoch umožňujú zavesenie stanu na šnúru medzi dva stromy, bez potreby palíc.

Vďaka dvojpólovému dizajnu so šírkou 122cm medzi vrcholmi, ktorá je mierne posunutá smerom k hlavovej časti stanu, poskytuje ohromné ​​množstvo priestoru pre hlavu, či už sedíte alebo sa prezliekate. Široký vrchlík tiež vytvára takmer vertikálne bočné steny, ktoré sa dajú kompletne otvoriť zrolovaním pre pohodlný vstup do stanu, perfektné výhľady zo stanu a maximálnu ventiláciu. Okrem pohodlného sedenia je vo vnútri stanu dostatočný priestor pre rozloženie karimatiek a ostatného vybavenia.

Haven tarp môžete doplniť o vnútorný Haven NetTent (predáva sa samostatne) a vytvoriť tak luxusný ultraľahký dvojplášťový stan pre dve osoby s hmotnosťou iba 964g. Pri stavaní stačí Haven NetTent jednoducho zospodu jednoduchým klipom uchytiť do už postaveného stanu Haven. Má to svoje výhody hlavne vtedy, keď potrebujete postaviť alebo zložiť stan v daždi, tak ako prvý zložíte vnútorný stan a zbalíte ho tak suchý do batoha.
Pokiaľ máte záujem o komplet dvojplášťový Haven aj s vnútorným stanom, kúpite ho tu.

K Haven tarpu si môžete zakúpiť vaničkovú podlážku Haven ground sheet, ktorá sa prichytí do rohov Haven tarpu a ochráni vás a vaše vybavenie pred vlhkosťou. Je ideálna na použitie do vlhkého a daždivého počasia.

Všetky súvisiace produkty nájdete nižšie.

Švy nie sú impregnované a teda cez švy môže stan či tarp premoknúť. Na zalepenie švov s cieľom dosiahnuť úplnú nepremokavosť odporúčame použiť lepidlo na utesnenie švov od Gear Aid Seam Grip SIL. V tejto chvíli neponúkame službu lepenia švov, takže si to musíte zalepiť sami. Je dôležité poznamenať, že produkty po zalepení už nie je možné vrátiť v stanovenej lehote 30 dní. Naďalej však podliehajú záruke.

IMPREGNÁCIA ŠVOV PODĽA SIX MOON DESIGNSVÁHA: 510 g (nezahŕňa kolíky ani palice)


MATERIÁL
20D Silicon Nylon

Zips #3 YKK

 
Vlastnosti
Hmotnosť510 g
Záruka2 roky
 
ŠPECIFIKÁCIA

Typprístrešok, tarp
Sezóna3 - sezónny
Počet osôb2
Konštrukcia2x nastaviteľné trekové palice alebo stanové palice 114 cm (45") - predávajú sa samostatne
Vstup2 vstupy
Podlahová plocha4.9 m²
Rozmery po zbalení30.5 x 11.5 cm
Váha500g bez kolíkov, palíc
Počet kolíkov6 - nie sú súčasťou balenia
PoužitieUltraľahký prístrešok


SMD Haven tarp

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa