HMG 4400 Porter

70 litrov + vonkajšie vrecká | od 1078g | Nosnosť do 18kg | 150D Dyneema®

Viac detailov

Znížená cena
Nový produkt

323,90 €s DPH

395,00 €s DPH

-18%

4 ks
Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


free shipping

Nákupom tohto produktu môžete získať 323 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 323 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 4,85 €.


 
Detaily
Hyperlite Mountain Gear 4400 Porter - je ideálny batoh pre dobrodruhov kombinujúcich viaceré športy, hodí sa na dlhšie výlety do divočiny, lyžiarske túry, alebo zimné potulky, keď potrebujete viac miesta v batohu. Tento ultraľahký batoh má objem 70 litrov a váži iba 1106g (veľkosť M) a pritom je schopný uniesť všetky vaše veci, ktoré potrebujete na veľké výlety, vrátane nafukovacej loďky na packrafting. 
Dizajn Porter batohov je minimalistický, má vrecká na bedrovom páse, rolovací uzáver a štyri zvislé retiazkové popruhy na vonkajšej strane batoha, ideálne pre upevnenie pádiel, snežníc, helmy, alebo rôzneho iného vybavenia určeného pre špecifický druh športu.

Porter 4400 je zhotovený z hrubšieho a odolnejšieho polyhybridného materiálu 150D Dyneema®, má dvojité vystuženie dna batoha materiálom Dyneema 150d a plne utesnené bočné švy pre lepšiu odolnosť voči vode. Polstrovananý vylepšený bedrový pás umožňuje prenos hmotnosti z ramien na boky. 

Porter 4400 je obľúbeným batohom u packrafterov vďaka vodeodolnosti a možnosti uviazať ho prostredníctvom retiazkových popruhov o čelo lode. S použitím úložných Dyneema vreciek, ktoré zabezpečia ďalšiu úroveň vodeodolnosti dokonale ochránia vaše vybavenie pred vlhkosťou. Poskytuje tak najlepší systém ochrany proti vlhkosti než akékoľvek iné alternatívy na trhu.

Na požiadanie a za príplatok je možné ho prispôsobiť na nosenie lyží pridaním vystužených tkaných Dyneema® bočných panelov spolu s bočnými a spodnými držiakmi. Informujte sa u nás.


OBJEM:  72 l

MATERIÁL
 
Telo batoha: polyhybridná tkanina 150D Dyneema®
Spodná časť batoha: dvojito vystužená polyhybridným materiálom 150D Dyneema®

VÁHA

Small: 1078g
Medium: 1106g
Large: 1149g
Tall: 1157gCHARAKTERISTIKA

 • 4x vonkajšie pozdĺžne retiazkové popruhy pre upevnenie prídavného vrecka Porter sruff pocket, držiaka na fľašu Porter Water Bottle Holders vybavenia alebo ďalšieho špeciálneho vybavenia pre váš trip.
 • Odnímateľné tvarované hliníkové opory
 • Polstrované ramenné popruhy Dyneema® Hardline s odvodom vlhkosti, antimikrobiálna sieťovaná tkanina umožňuje mäkké vystuženie s maximálnym prúdením vzduchu. Ramenné popruhy sú doplnené retiazkou pre upevnenie ďalšieho vybavenia.
 • Výstuha chrbtového panelu pena hrúbky 0,64 cm
Systém kompresie pozostáva z:
 • Roll-Top systému uzatvárania s bočnými kompresnými popruhami pre vertikálnu kompresiu
 • Šiestich bočných kompresných popruhov pre horizontálnu kompresiu
 • Vrchného kompresného Y-popruhu - navrhnutého pre istenie vybavenia
 • Vnútorné vrecko na zips
 • Bedrový pás Dyneema® Hardline s 0,3 mm penou a sieťovinou
 • Dyneema® Hardline vrecká na zips na bedrovom páse (# 5 YKK zips)
 • Nastaviteľný hrudný popruh s pružným napínaním
 • Možnosť upevnenia cepínov na retiazkové popruhy
 • Vlastný prepracovaný a testovaný spôsob utesnenie švov, všetkých bočných švov a taktiež utesnenie všetkých miest, kde sa nachádzajú všité prvky
 • Pre ďalšie rozšírenie objemu batoha je možné pripojiť externé vrecko zo sieťoviny
 • Možnosť dokúpenia praktického držiaka na fľašu pre rýchly a pohodlný prístup k vašej fľaši s vodou, ktorú budete mať vždy po ruke

 

VEĽKOSTI

S (38,1 cm - 43,2 cm torso)
M (43,2 cm  - 48,3 cm torso)
L (48,3 cm - 53,3 cm torso)
Tall (53,3 cm+ torso)ROZMERY

Rozmery horného obvodu - 114.3 cm
Spodný obvod -  95.3 cm
Plná výška po rozvinutí - 97.8 cm
Chrbtová šírka - 26.7 cm


Ručne vyrobené v Maine, USA
Hyperlite Mountain Gear (HMG) vyrába ultraľahké batohy určené pre použitie od jednodňových výletov až po dlhšie výpravy. Batohy sú vyrobené zo 100% vodeodolného materiálu Dyneema s podlepenými švami. Pri použití s ultraľahkými úložnými vreckami Dyneema®, Vám poskytnú nepremokavý systém pre váš výlet. Polstrované ramenné popruhy a bedrový pás, polstrovaná bedrová opora a tvarované hliníkové opory, poskytujú super pohodlné nosenie. Tieto odľahčené  Dyneema® batohy boli špeciálne navrhnuté pre turistiku, horolezectvo a lezenie v ľade, ale sú vhodné aj pre cyklistiku, rafting, či jednodňovú turistiku.

 
Veľkostná tabuľka


Your torso length, not your height, determines your pack size. We recommend the following to determine yours:

 1. Tilt your head slightly forward to locate the bony bump at the base of your neck. (This is your 7th cervical (or C7) vertebra).
 2. Using a flexible tape measure, have someone measure starting at that spot and running down along the curve of your spine.
 3. Place your hands on your hips so you can feel your iliac crest, which serves as the “shelf” of your pelvic girdle. (It’s the first hard thing you feel when you run your fingers down from the sides of your ribcage.) Position your hands so your thumbs are reaching behind you.
 4. Have your friend finish measuring at the point where the tape crosses an imaginary line drawn between your thumbs. This distance is your torso length.
  • Small (15.0” - 17.0” torso) -> 38cm - 43,18cm
  • Medium (17.0” - 19.0” torso) ->  43,18cm - 48,26cm
  • Large (19.0” - 21.0” torso) -> 48,26cm - 53,34cm
  • Tall (21.0”+ torso)  -> 53,34cm
 5. If your measurement falls right in between sizes (for example, if you have a 17.0” torso, so you are right on the line between a Small and a Medium), we suggest you choose the larger torso size.

Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 75€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 75€ cez Slov. poštu a cez DPD od 150€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa