loading spinner

THERMAREST Dámska NeoAir XLite - karimatka

R-Value: 3,9 | Rozmery: 51 x 166cm x 6,3cm | Zbalené rozmery: 23x10 cm | Váha 340g
    

Viac detailov

tar-neoair-xlite-w
Nový produkt

145,00 €

1 ks
skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať 145 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 145 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 2,18 €.


Womens socks
 
Detaily
THERMAREST NeoAir XLite dámska karimatka - je ultraľahká 3-sezónna nafukovacia karimatka, ktorá vám zabezpečí teplý a pohodlný spánok i v chladnom počasí.
Dámska karimatka Xlite váži rovnako ako jej pánska verzia, ale je o 10 cm kratšia a má vyššiu hodnotu tepelného odporu R-value (3,9), čiže je o niečo teplejšia, zatiaľ čo hmotnosť (340g) zostáva rovnaká. Po zbalení je extrémne malá (23x10 cm) menšia než fľaša Nalgene. Pokiaľ sa snažíte o odľahčenie svojej výbavy, pravdepodobne vám záleží aj na redukcii objemu a práve táto karimatka je zároveň najmenšou zbaliteľnou dámskou karimatkou na trhu.
Spodná časť karimatky tvorená ultraľahkým 30d nylonom nie je tak odolná ako napr. u karimatky XTherm, preto venujte pozornosť aj správnemu zaobchádzaniu, aby vám vydržala slúžiť dlhú dobu.
Karimatka bola vyhodnotená ako najlepšia dámska karimatka podľa OutdoorGearLab.

Thermarest hovorí: "Dámska karimatka NeoAir XLite vám poskytne viac tepla a pohodlia na jeden gram než akákoľvek iná 3-sezónna nafukovacia karimatka na trhu. Dámsku teplejšiu verziu s pridanou reflexnou vrstvou patentovanej technológie ThermaCapture™ ocenia aj tí, ktorým býva v noci zima. Tkanina je ešte jemnejšia na dotyk s pokožkou a odolnejšia a to všetko bez navýšenia hmotnosti a objemu. Jednoducho neexistuje lepšia voľba pre náročných horolezcov či ultralight minimalistov, ktorí počítaju každý gram."CHARAKTERISTIKA

 • Ultraľahká: pokročilé materiály a tvar karimatky z nej robia najľahšiu 3-sezónnu karimatku bez konkurencie v pomere tepla ku hmotnosti.
 • Teplá: viaceré vrstvy patentovanej technológie Reflective ThermaCapture™ zachytávajú teplo, čo je vynikajúce pre tých, ktorým býva v noci zima a to bez navýšenia objemu, hmotnosti a bez problémov s odolnosťou.
 • Pohodlná: s hrúbkou 6cm, tkaninou jemnou na dotyk a s vnútornou komorovou konštrukciou Triangular Core Matrix™ poskytuje bezkonkurenčú stabilitu a podporu.
 • Ultra zbaliteľná: vďaka použitému nízkoobjemovému materiálu karimatky XLite dosahujú po zbalení minimálny objem veľkosti 1 litrovej fľaše.


TEPELNÝ ODPOR R-VALUE:
3,9

ROZMERY: 51 x 166cm x 6,3cm

ROZMER PO ZBALENÍ: 23x10 cm

VÁHA: 340g
 
Vlastnosti
Hmotnosť340 g
Záruka2 roky
VyrobenéÍrsku
 
ŠPECIFIKÁCIAProdukt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (29):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa