loading spinner

THERMAREST Z Seat SOL

Nový produkt

26,00 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 26 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 26 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,39 €.


 
Detaily

THERMAREST Z Seat SOL - je odolná, superľahká, teplá a pohodlná podložka na sedenie. Je v podstate mini verziou populárnej karimatky Z Lite SOL. Táto podložka na sedenie je až neskutočne kompaktná, skladá sa ako harmonika, stačí ju jednoducho zložiť a výstupky zapadnú do seba a tým sa ušetrí veľa priestoru. 
Z jednej strany je opatrená hliníkovou reflexnou vrstvou ThermaCapture™ ktorá dokonale izoluje proti chladu. Podložku môžete upevniť na vonkajšiu stranu batoha a v prípade potreby ju mať vždy po ruke. 
V prípade znečistenia ju jednoducho utriete mokrou handričkou. Podložka je vyrobená z odolného materiálu a vydrží skutočne mnoho. Už nemusíte vyberať miesto na oddych. S touto podložkou si vychutnáte výhľad priamo zo skalnatých vrcholov v pohodlí a bez obáv, že si zničíte alebo zašpiníte drahé oblečenie, alebo poškodíte dno batoha o ostré skaly. 
Určite pre ňu nájdete aj iné uplatnenie, napríklad môže poslúžiť aj ako závetrie pre varič (pozor na dostatočnú vzdialenosť), alebo si ju môžete vložiť v noci pod karimatku pod zadok, keď sa ochladí. 

Nie je vôbec nevyhnutné mať ju vo svojej výbave. Pýtate sa či by ste su ju mali kúpiť? My hovoríme ÁNO, pretože vám dokáže poskytnúť komfort a pohodlie, vďaka ktorému je aj život krajší a aj tých 60g navyše stojí za ten komfort. Prečítajte si viac skúseností s touto podložkou od iných spokojných backpackerovMATERIÁL: cross-linked Polyethylene

VÁHA: 60g

R-HODNOTA TEPELNÉHO ODPORU: 2.6

ROZMERY: 41x33cm

HRÚBKA: 2cm

ROZMERY PO ZLOŽENÍ: 30 cm x 6 cm x 7 cm

 
Vlastnosti
Hmotnosť60 g

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa