loading spinner

THERMAREST Z-Lite Sol karimatka Regular

Znížená cena
Nový produkt

55,25 €

65,00 €

Produkt s požadovanými parametrami momentálne nie je na sklade, pre dostupnosť nás kontaktujte

Za tento produkt nezískate žiadne vernostné body, pretože je v zľave.


 
Detaily

THERMAREST Z-Lite Sol Regular karimatka - je odolná a všestranná kompaktná karimatka s hliníkovým záterom pre lepšiu tepelnú izoláciu. Je ľahká, váži 410 gramov a je vhodná pre turistov, ktorí si strážia hmotnosť svojej výbavy a pre tých ktorí hľadajú odolnú cenovo dostupnú karimatku.

strieborný reflexný náter a jej hodnota tepelného odporu je R=2, čo je viac ako by sme očakávali od takto ľahkej karimatky. Strieborná strana funguje ako odrazová bariéra pre teplo, ktoré odráža naspäť k vášmu telu, takže je oveľa viac efektívnejšia a zvyšuje celkový tepelný odpor o viac ako 20%.
Je možné ju používať napr. aj v zime v kombinácii s nafukovacou karimatkou a tak posilniť jej tepelnoizolačné vlastnosti.

Je vyrobená z peny s uzavretými bunkami, ktorá výborne drží teplo a dizajn s výstupkami a priehlbinami do ktorých zapadne spacák zvyšujú jeho tepelnoizolačné vlastnosti a udržia spacák na mieste, takže nemusíte mať obavy, že sa ráno zobudíte na zemi mimo karimatky.

Karimatka je až neskutočne kompaktná, skladá sa ako harmonika, stačí ju jednoducho zložiť a výstupky zapadnú do seba a tým sa ušetrí veľa priestoru. Karimatku môžete upevniť na vonkajšiu stranu batoha a pokiaľ cestujete zaberie vám minimum miesta v batožine a sotva si ju všimnete.

všestranné využitie a okrem spánku v noci ju môžete používať aj cez deň na pohodlné sedenie v kempe. Môžete ju bez obáv z poškodenia položiť na rôzne povrchy. Ak máte obavy z odolnosti a životnosti nafukovacích karimatiek, u tejto karimatky si môžete byť istý, že vás nezradí a prežije čokoľvek. Je takmer nezničiteľná a dlhodobo veľmi odolná.

THERMAREST Z-Lite Sol je skvelou alternatívou k nafukovacím karimatkám vhodná aj do terénu, kde by hrozilo prepichnutie nafukovacej karimatky.

Thermarest Z Lite Sol karimatkaTEPELNÝ KOEFICIENT:  2

VÁHA: 410g

ŠÍRKA: 51 cm

DĹŽKA: 183 cm

HRÚBKA: 2 cm

ROZMERY PO ZBALENÍ: 51 cm x 13 cm x 14 cm

 
Vlastnosti
Hmotnosť410 g

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa