loading spinner

EUROSCHIRM Light Trek Ultra

Váha 175gViac detailov

Znížená cena
Nový produkt

43,11 €

47,90 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Za tento produkt nezískate žiadne vernostné body, pretože je v zľave.


 
Detaily
EuroSchirm Light Trek Ultra - je jedným z najľahších trekingových dáždnikov na trhu. 
Hoci je aj pôvodný Light Trek veľmi ľahký, Light Trek Ultra je približne o 80 g ľahší a váži len 175 g. A čo je dôležité výrobca znížil hmotnosť a to bez kompromisov voči odolnosti. Rovnako ako základný model Light Trek aj Light Trek Ultra využíva len najnovšie a najlepšie materiály. Light Trek Ultra je prvou voľbou pre všetkých, pre ktorých je rozhodujuca nízka váha. 
Hliníkové a karbónové prúty znižujú jeho váhu na minimum. Tento kvalitný skladací dáždnik vyniká vojou kompaktnosťou a keď ho zložíte, môžete ho pohodlne nosiť v batohu, alebo ho upevniť pomocou karabíny k vonkajšej strane batoha alebo tašky a tak ho mať na dosah, keď vás zastihne dážď. 

Potrebujete najľahší a najlepšie zbaliteľný dáždnik do svojej turistickej výbavy? Light Trek Ultra je skutočne dobrá voľba.

V ponuke je aj dáždnik s ochranným strieborným náterom, ktorý sa odporúča ako ochrana proti slnku a teplu. Je takmer úplne odolný voči škodlivému UV žiareniu s ochranným faktorom UPF 50+ (Australia/New Zealand štandard, TÜV certifikát), ktorý vás ochráni nielen pred dažďom ale aj UV žiarením a môžete ho používať aj ako slnečník. Navyše strieborný náter veľmi efektívne odráža teplo, takže je pod ním výrazne chladnejšie ako pod klasickým dáždnikom. Strieborný zvonku, čierny vo vnútri.VÁHA: 175 g

POŤAH: Polyester s Teflon® úpravou 

DĹŽKA: 58 cm (otvorený); 27,5 cm (zložený)

PRIEMER: 98 cm

OTVÁRANIE: manuálneEuroschirm Light Treak Ultra measurements
Rodinná firma EBERHARD GOBEL GMBH + CO KG vyvíja a vyrába výnimočné dáždniky, ktoré odrážajú najvyššiu nemeckú kvalitu už viac ako 90 rokov.

Euroschirm si všetky svoje trekkingové dáždniky nechal testovať v aerodynamickom tuneli v Technologickom inštitúte (KIT) v Karlsruhe. Všetky trekkingové dáždniky dosiahli v tomto extrémnom teste vynikajúce výsledky - všetky trekkingové dáždniky prežili silu vetra 10, 11 a niektoré dokonca 12 a po teste zostali úplne nepoškodené. Pozri video.

Trekkingové dáždniky - ľahké a zároveň odolné, sú ideálnym doplnkom moderného outdoorového vybavenia do dažďa. Výhodou použitia dáždnika pri outdoorových aktivitách je, že nezadržiava teplo, takže sa pri pohybe v daždi nepotíte. 
 
Vlastnosti
Hmotnosť175 g

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa