loading spinner

EUROSCHIRM Swing liteflex dáždnik

Váha 225g


Viac detailov

Znížená cena
Nový produkt

38,25 €

45,00 €

Produkt s požadovanými parametrami momentálne nie je na sklade, pre dostupnosť nás kontaktujte
 
Detaily

EuroSchirm Swing liteflex dáždnik - svetovo najľahší trekingový dáždnik svojho druhu na trhu. Napriek svojej neuveriteľne nízkej váhe je extrémne odolný a takmer nerozbitný.

Dáždnik vyniká dokonalým spracovaním z najnovších materiálov. Najnižšia váha a najvyššia životnosť boli hlavnými požiadavkami pri vývoji tohto jedinečného trekingového dáždnika.

Dodávané v praktickom púzdre so sieťovanými vetracími panelmi po bokoch a s dlhým protišmykovým popruhom, ktorý vám umožňuje nosiť cez plece, alebo ho môžete nosiť jednoducho zastrčený v batohu.


V ponuke je aj dáždnik s ochranným strieborným náterom, ktorý sa odporúča ako ochrana proti slnku a teplu. Je takmer úplne odolný voči škodlivému UV žiareniu s ochranným faktorom UPF 50+ (Australia/New Zealand štandard, TÜV certifikát), ktorý vás ochráni nielen pred dažďom ale aj UV žiarením a môžete ho používať aj ako slnečník. Navyše strieborný náter veľmi efektívne odráža teplo, takže je pod ním výrazne chladnejšie ako pod klasickým dáždnikom. Strieborný zvonku, čierny vo vnútri.

euroshirm_umbrella.jpgMATERIÁL
Konštrukcia: je vyrobená zo sklených vláken vysokej hustoty, najľahšia rukoväť so špeciálnou povrchovou úpravou, vysoko flexibilná a takmer nerozbitná. Zdokonalený bezpečnostný bežec.
Rukoväť: je vyrobená z ľahkej a kvalitnej EVA peny vysokej hustoty s drážkami, ktoré zaisťujú pohodlné držanie a pocit sucha na rukoväti aj keď je mokrá.
Poťah: je vyrobený zo 100% polyester tkaniny, ľahkej ako vánok. Odolný roztrhnutiu s Teflon® úpravou pre vysokú vodoodpudivosť.


VÁHA
225 g čierna, tmavomodrá
243 g strieborná s UV faktorom 50+
55 g púzdro

FARBA: čierna, tmavomodrá, strieborná s UV faktorom 50+

OTVÁRANIE: manuálne

PRIEMER: 100 cm

DĹŽKA: 64 cm

 Euroschirm Swing Liteflex measurements

Rodinná firma EBERHARD GOBEL GMBH + CO KG vyvíja a vyrába výnimočné dáždniky, ktoré odrážajú najvyššiu nemeckú kvalitu už viac ako 90 rokov.

Euroschirm si všetky svoje trekkingové dáždniky nechal testovať v aerodynamickom tuneli v Technologickom inštitúte (KIT) v Karlsruhe. Všetky trekkingové dáždniky dosiahli v tomto extrémnom teste vynikajúce výsledky - všetky trekkingové dáždniky prežili silu vetra 10, 11 a niektoré dokonca 12 a po teste zostali úplne nepoškodené. Pozri video.

Trekkingové dáždniky - ľahké a zároveň odolné, sú ideálnym doplnkom moderného outdoorového vybavenia do dažďa. Výhodou použitia dáždnika pri outdoorových aktivitách je, že nezadržiava teplo, takže sa pri pohybe v daždi nepotíte. 
 
Vlastnosti
Hmotnosť225 g
Záruka2 roky
VyrobenéČína

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa