EuroSchirm Swing liteflex dáždnik

EuroSchirm Swing liteflex dáždnik

EuroSchirm Swing liteflex dáždnik - svetovo najľahší trekingový dáždnik svojho druhu na trhu.

Viac detailov

Znížená cena
Nový produkt

37,05 €s DPH

39,00 €s DPH

-5%

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

EuroSchirm Swing liteflex dáždnik - svetovo najľahší trekingový dáždnik svojho druhu na trhu. Napriek svojej neuveriteľne nízkej váhe je extrémne odolný a takmer nerozbitný. Dáždnik vyniká dokonalým spracovaním z najnovších materiálov. Najnižšia váha a najvyššia životnosť boli hlvnými požiadavkami pri vývoji tohto jedinečného trekingového dáždniku.


 

Konštrukcia: je vyrobená zo sklených vláken vysokej hustoty, najľahšia rukoväť so špeciálnou povrchovou úpravou, vysoko flexibilná a takmer nerozbitná. Zdokonalený bezpečnostný bežec.

Rukoväť: je vyrobená z ľahkej a kvalitnej EVA peny vysokej hustoty s drážkami, ktoré zaisťujú pohodlné držanie a pocit sucha na rukoväti aj keď je mokrá.

Poťah: je vyrobený zo 100% polyester tkaniny, ľahkej ako vánok. Odolný roztrhnutiu s Teflon® úpravou pre vysokú vodoodpudivosť.

 

    Váha: 207 g

    Farba: čierna, tmavomodrá, strieborná s UV faktorom 50+

    Otváranie: manuálne

    Priemer: 100 cm

    Dĺžka: 64 cm

 

Dodávané v praktickom púzdre so sieťovanými vetracími panelmi po bokoch a s dlhým protišmykovým popruhom, ktorý umožňuje jednoduché nosenie zloženého dáždnika cez plece, alebo ho môžete nosiť jednoducho zastrčený v batohu.


Novinkou je teraz v ponuke strieborný dáždnik s ochranným faktorom UV 50+ (TÜV certifikát), ktorý Vás ochráni nielen pred dažďom ale aj UV žiarením a môžete ho používať aj ako slnečník. Strieborný zvonka, čierny vo vnútri.euroshirm_umbrella.jpg


Rodinná firma EBERHARD GOBEL GMBH + CO KG vyvíja a vyrába výnimočné dáždniky, ktoré odrážajú najvyššiu nemeckú kvalitu už viac ako 90 rokov.

Trekkingové dáždniky - ľahké a zároveň odolné, sú ideálnym doplnkom moderného outdoorového vybavenia do dažďa. Výhodou použitia dáždnika pri outdoorových aktivitách je, že nezadržiava teplo, takže sa pri pohybe v daždi nepotíte.

 

Prečítaj si pozitíva a negatíva trekkingových dáždnikov v článku od Keitha Fosketta. Klikni sem.

Ďalší článok od Keitha Fosketta o trekkingových dáždnikoch