loading spinner

SIX MOON DESIGNS Silver Shadow Karbónový dáždnik

Váha: 182 g

Viac detailov

smd-carbon-umbrela|HS6601910000
Nový produkt

60,00 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 60 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 60 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,90 €.


 
Detaily
SIX MOON DESIGNS Silver Shadow Carbon - tento turistický dáždnik je ľahký ako pierko a to vďaka celokarbónovej konštrukcii: karbónová tyč, karbónové rebrá a pohodlná rukoväť z EVA peny 

O tom, že je to skutočná TOP-ka medzi trekkingovými dáždnikmi svedčí aj to, že ho nazývajú „korunovačným klenotom turistických dáždnikov." 

Tento dáždnik váži iba 182 g a poskytuje ochranu pred dažďom a slnkom na šírku 94 cm. Pevná tyč s dĺžkou 60 cm zaisťuje stabilitu dáždnika. Dáždnik je ľahký a odolný s jednoduchou konštrukciou, ktorá zaisťuje roky bezproblémového používania. Jednoducho povedané, nie je tu nič, čo by sa mohlo zlomiť či pokaziť.

Výhodou použitia dáždnika pri outdoorových aktivitách je, že na rozdiel od oblečenia do dažďa dáždnik nezadržiava teplo, naopak umožňuje prúdenie vzduchu takže sa pri pohybe v daždi nepotíte. Vďaka ochrannému faktoru voči škodlivému UV žiareniu (UPF 50+) vás ochráni aj pred slnkom. 

TIP: Odporúčame chrániť špeciálny UV záter látky na strieborných dáždnikoch a nosiť ich v prenosných obaloch alebo puzdrách, aby sa predĺžila ich životnosť. Preto sme navrhli ľahký,  jednoduchý a funkčný obal na ochranu vášho dáždnika. Pozrite si ho tu.


VÁHA: 182 g 

DĹŽKA: 63.5 cm 

ŠIRKA: 94 cm 

PLOCHA: 0.7 m²

DĹŽKA TYČE: 60cm  

UPF 50+ Rating

 
Vlastnosti
Hmotnosť182 g
Záruka2 roky
VyrobenéČína

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa