ULA Circuit Ultraľahký batoh

ULA Circuit Ultraľahký batoh

ULA Circuit Ultraľahký batoh + bedrový pás v cene

Viac detailov

Nový produkt

289,00 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

freeshipping sr/cr
 
Detaily

ULA Circuit Ultraľahký batoh - je srdcovou záležitosťou výrobcu. Už na prvý pohľad je zrejmé, že každému detailu tohto batoha venoval náležitú pozornosť. Na dizajne, funkčnosti a neuveriteľnému pomeru ľahkosti a odolnosti si dal skutočne záležať. Circuit je obľúbeným ľahkým batohom pre turistov z celého sveta. Ťažko niekde nájdete porovnateľný batoh s takou nosnosťou, neuveriteľnou odolnosťou a pohodlím pri nosení, ktorý zároveň váži menej ako 1kg.
Ak celková hmotnosť Vašej výbavy nepresahuje 13,5 kg a pokiaľ túžite zažiť pocit slobody z cestovania naľahko, potom je tento batoh ako stvorený pre Vás.
Je vyrobený z takmer nezničiteľnej tkaniny ULA 210 Robic, má vonkajšie bočné priestranné vrecká a vpredu sa nachádza obrovské sieťované vrecko do ktorého vmestíte všetko, čo potrebujete mať po ruke.
Circuit je tak ako váčšina ultraľahkých batohov navrhnutý tak, že časť úložného priestoru je presunutá do exteriéru batoha tvoreného veľkými sieťovanými úložnými vreckami. Tento dizajn UL batohov s vonkajšími vreckami je veľmi praktický, pretože Vám umožňuje nosiť všetky veci, ktoré potrebujete mať počas dňa na dosah ruky. Takto nemusíte, keď sa vám ide v dobrom tempe prerušovať chôdzu a zastavovať len preto, že potrebujete niečo zjesť, alebo obliecť vrstvu navyše a každú chvíľu hľadať niečo v batohu, v ktorom práve nesiete ostatné počas dňa nepotrebné veci ako spacák, karimatku, stan, veci na oblečenie...
Circuit je extra pohodlný, spoľahlivý a štýlový batoh, ktorý zvládne aj väčší náklad či väčšie zaťaženie. Stabilná konštrukcia tohto batoha pozostáva z troch častí: Opornej oblúkovej konštrukcie (Carbon/Delrin) ktorá v spojení s hliníkovou oporou vedúcou stredom vnútornej penovej výstuže chrbtového panela poskytuje vynikajúcu podporu, maximálnu kontrolu zaťaženia a rozloženie hmotnosti aj na bedrá bez toho, aby Vás obmedzoval v pohybe.

Batoh sa predáva v troch veľkostiach - S, M, L podľa dĺžky trupu a k batohu si môžete zvoliť bedrový pás podľa obvodu pásu.
 Cena batoha je konečná, vrátane bedrového pásu, ktorý je odnímateľný. Do poznámky k objednávke nám napíšte veľkosť bedrového pásu, ktorý vám pridáme k batohu.

S batohom Circuit prejdete aj tisíce kilometrov na svojich trekoch a on si stále bude žiadať viac a viac.
K batohu je možné si dokúpiť aj pláštenku.MATERIÁL

1.9 Ripstop Nylon, 210 ULA Robic

Cordura

1.2 oz Carbon Fiber/Delrin


VÁHA

Veľkosť M bez bedrového pásu: 958 g

Veľkosť M s bedrovým pásom: 1200 gOBJEM

Celkový: 68 L (M)

Vnútro batoha: 39 + 8 L

Predné vrecko zo sieťoviny: 6,5 L

Bočné vrecká: 6,5 L každé

Vrecká na bedrovom páse: 0,5 L každéCHARAKTERISTIKA


Integrované prvky batoha

 • Oporná oblúková konštrukcia
 • Polstrovaný chrbtový panel
 • Anatomicky tvarované ramenné popruhy
 • Napínacie lanko na sťahovanie vpredu
 • Predné veľké sieťované vrecko
 • 2 x bočné priestranné vrecká (Cordura) s elastickým lankom a brzdičkou na stiahnutie
 • Roll-top uzáver
 • Vrchný a bočné kompresné popruhy
 • 2x vrecká na bedrovom páse
 • Extra pútka na cepín alebo trekkingové palice
 • Spodný panel Cordura

Odnímateľné prvky batoha

 • Vrecko na vodný vak
 • Vnútorné vrecko na cennosti
 • Elastické lanká na ramenných popruhoch na zachytenie fľaše
 • Slučky na ruky (tzv. Handloops)
 • Hliníková výztuž na chrbáte


ODPORÚČANÁ NOSNOSŤ:
8 - 16 Kg


Ručne vyrobené v Utah, USA 
Veľkostná tabuľka

Výber veľkosti bedrového pásu

 • MUŽI: zmerajte obvod pásu Vašich nohavíc a prirátajte k obvodu ešte 5cm. Napríklad ak nameriate obvod pásu 88cm, pridajte 5cm a získate 93cm, čo zodpovedá veľkosti M. Ak ste na rozhraní dvoch veľkostí zvoľte väčšiu veľkosť.

 • ŽENY: pre väčšinu žien, pri výbere bedrového pásu platí nasledovné: zmerajte sa v najužšej časti vášho pásu a pripočítajte 12cm.  Napríklad pokiaľ váš pás meria 65cm, pridajte k nemu ďalších 12cm a výsledok bude 77cm, takže mali by ste mať veľkosť S. Ak máte útlejšie boky môžete pridajte 7cm namiesto 12cm.

Meranie dĺžky trupu

Meranie dĺžky trupu Vám pomôže s výberom správnej veľkosti batoha i keď ani toto nemusí byť stopercentné. Všeobecne platí, že ak ste po zmeraní dĺžky trupu medzi dvoma veľkosťami je lepšie si zvoliť menšiu veľkosť,  a zase ak ste medzi veľkosťami bedrového pásu je najlepšie si zvoliť väčšiu veľkosť. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme s výberom správnej veľkosti.

Aby ste presne odmerali dĺžku trupu a správne vybrali veľkosť batoha postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 • Stojte vzpriamene, skloňte bradu k hrudníku. Nájdite najviac vyčnievajúci stavec na zadnej strane krku. Normálne by mal byť umiestnený v dolnej časti krku.
 • Od tohto stavca veďte krajčírsky meter alebo šnúrku dole po celej dĺžke pozdĺž prirodzeného zakrivenia chrbtice až k hornej časti pásu - vrcholu vašej bedrovej kosti. Nameraná dĺžka zodpovedá dĺžke Vášho trupu.


Postup merania dĺžky trupu nájdete aj v nasledujúcom videu

Bedrový pás

XS  66cm-76cm

S  76cm-86cm

M  86cm-96cm

L  96cm-106cmVeľkosť trupu

S  38cm-46cm

M  46cm-54cm

L  54cm - 61cm

VEĽKOSŤ BATOHA

 VEĽKOSŤ TRUPU VÝŠKA
Small: 38-46  

do 168cm

Medium:  46-54

168cm to 183cm

Large:      54-61

178cm to 193cm