loading spinner

Warbonnet 0°F (-17°C) Diamondback Topquilt Sewn Footbox

Vonkajšia farba - Vnútorná farba

Upozorňujeme, že zobrazené farby sa môžu mierne líšiť od skutočných v dôsledku fotografického osvetlenia alebo rozdielov v nastavení vášho monitora.

Viac detailov

Nový produkt

Nákupom tohto produktu môžete získať 495 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 495 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 7,43 €.


 
Detaily

Warbonnet Diamondback Topquilt 0°F (-17°C) Sewn Footboxje quilt s uzavretým footboxom naplnený prémiovým husacím páperím s plnivosťou 850 FP s HyperDRY DWR vodeodolnou úpravou. Quilt má vynikajúci loft a je vhodný ako vrchné zateplenie do hamaku alebo aj ako quilt na zem spolu s karimatkou. Tkanina quiltu s hustotou 15 denier predstavuje dokonalú rovnováhu medzi ľahkosťou a dlhou životnosťou.

Diamondback Topquilt využíva vertikálne komory, ktoré umožňujú quiltu lepšie sa prispôsobiť kontúram vášho tela. Aby sa zabránilo presúvaniu páperia (čo býva častým problémom pri vertikálnych komorách) Warbonnet vyvinul "Constriction-Point Baffle", ktorý predstavuje sériu zúžení v profile komôr pre rozdelenie zvislých komôr na dve polovice. 
Výška komory tak zostáva rovnaká, ale šírka každej komory sa v polovici dĺžky náhle zužuje, čo vedie k efektívnemu rozdeleniu každej komory na dve kratšie. Kratšia komora v praxi znamená, že páperie má menej priestoru na posúvanie, takže pred každým použitím strávite menej času snahou rozdistribuovať páperie po celej dĺžke komory na zamedzenie vzniku tepelných mostov. Páperie z hornej komory zostáva v hornej časti a naopak. Výhodou je aj to, že v prípade potreby si môžete manuálne natriasaním presunúť páperie z hornej časti quiltu do spodnej, ale páperie sa bez pomoci nedokáže samé presúvať. To vám umožňuje samostatne naplniť hornú a spodnú časť, takže si môžete izoláciu prispôsobovať podľa svojich požiadaviek.

Quilt obsahuje zateplovací golier, všité slučky, elastické lanká na uchytenie ku karimatke a nastaviteľný okraj.


DĹŽKA: Regular

TEPLOTNÉ URČENIE: 0°F (-17°C)


ŠÍRKA: 55″ (140 cm)

VÝPLŇ: 850 FP husacie páperie s HyperDRY DWR vodeodolnou úpravou, zabezpečuje hydrofóbne vlastnosti páperia s certifikáciou RDS (Responsible Down Standard).

MATERIÁL
Vonkajšia tkanina: 20D Polyester Snowday Camo
Vnútorná tkanina:  15 Denier Ripstop Nylon (čierna alebo oranžová)

FAREBNÉ PREVEDENIA

Vyberte si v menu farebnú kombináciu: Vonkajšia farba - Vnútorná farba
Footbox je rovnaký ako vonkajšia farba/tkanina 
Zatepľovací golier je rovnaký ako vonkajšia farba/tkanina

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa