Bar Tensioner for 2-3mm Lines

Lawson Equipment napínač

Lawson Equipment napínač

Viac detailov

LE000008
Nový produkt

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily
Lawson Equipment napínač

Lawson napínače sú najlepšie fungujúce napínače na stanové lanká. Jednoducho sa používajú a okamžite nahradia akékoľvek napínače, ktoré práve používate, pretože sú ľahké a držia pevne ako pitbull :)
10 kusov váži menej ako 30g. Veľmi dobre sa s nimi pracuje, držia pevne a nešmýkajú sa tak ako iné napínače, ktoré kúpite bežne. Boli navrhnuté tak, aby najlepšie fungovali s Lawson 2 mm a 3 mm lankami ako aj s inými lankami podobných rozmerov.
Používajú sa tak, že jeden koniec lanka vediete cez jeden otvor a späť cez druhý otvor v ale v opačnom smere a na jednom konci uviažete uzol (presne tak ako je na obrázku).
Ešte jednoduchšie ako prevliekanie lanka, je jeho napnutie použitím napínača. Napínate tak, že jednou rukou ťaháte a jemne krútite napínačom, ktorým ho uvoľníte a druhou rukou ťaháte za lanko, ktoré chcete napnúť.
Roky používam tieto napínače na každý môj stan či tarp a nemenil by som za iné.
Napínače sú vyrábané z hliníkovej zliatiny 6061-T6 z Aerospace Grade, sú narezané na jednotlivú dĺžku 3,3 cm a do každého sú špeciálnym spôsobom navŕtané 2 otvory a potom sú vybrúsené do hladka.
Lawson Equipment je rodinná spoločnosť a všetky svoje produkty vyrába použitím vlastných strojov priamo v USA.
Váha: 3g jeden (10 ks váži menej ako 30g)

Rozmery: 0,63 cm x 0,63 cm x 3,3 cm

Vyrobené v USA

usa1.jpg