Lawson Equipment Reflexné napínacie lanko na stan 2mm - Červené

Lawson Equipment Reflexné napínacie lanko na stan 2mm - Červené

Viac detailov

LE000005
Nový produkt

15,80 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať viac ako 15 vernostné body. Váš košík potom bude obsahovať 15 vernostné body za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,23 €.


 
Detaily
Lawson Equipment Reflexné napínacie lanko na stan 2mm - Červené

Už sa viac nemusíte obávať nepríjemného zakopnutia o stanové lanko. Tieto vysoko reflexné napínacie lanká sú po nasvietení baterkou viditeľné aj v tme. Sú špeciálne navrhnuté ako lanká na ukotvenie stanov, prístreškov či tarpov. Lanko je tvorené z extra odolného polyesterového jadra, z dvoch super relexných indikátorov 3M Scotlite a polyesterového obalu s vysokou odolnosťou voči UV žiareniu. Vďaka tejto prepracovanej konštrukcii sú Lawson lanká extra pevné, odolné UV žiareniu a  rovnako odolné nepríjemnému problému so spletením či zamotaním. Reflexné lanká fungujú ako dopravné značky, ktoré keď v tme osvetlíte baterkou, odrážajú svetlo naspäť a sú tak výborne viditeľné už za šera večer. V mnohých recenziách boli vyhodnotené ako najlepšie reflexné lanká. Lawson Equipment je rodinná spoločnosť, ktorá na svojich pletacích strojoch vyrába svoje lanká použitím najkvalitnejších priadzí.


Dĺžka: 15m

Priemer: 2 mm

Váha: 57g

Pevnosť: 100kg

Vyrobené v USA

usa1.jpg“Tieto lanká majú všetky vlastnosti, ktoré si prajete: sú odolné, ultra-ľahké, vysoko reflexné, aby ste v noci o ne nezakopli, menej pružia, výborne sa s nim viažu a dobre držia uzly, nezamotávajú sa, sú odolné UV žiareniu a sú vyrábané v malej rodinnej firme v USA.” Viac z recenzie na: www.trailspace.com

www.hikelighter.com

www.jnunniv.wordpress.com

www.sticksblog.com


Na výber v 6 farbách s dĺžkou 15m.

Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa