loading spinner

NEMO Dagger OSMO™ 3P stan

2 osoby | dvojplášťový | 3-sezónny | 1.75 kg | 2 vstupy + 2 predsiene

eco-friendlyeco-friendly
minimálna hmotnosť a vplyv na planétu 

NAJNOVŠÍ MODEL, NASKLADNENÉ 2023

Viac detailov

Znížená cena
no-dagger-osmo-3p
Nový produkt

553,50 €

615,00 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Za tento produkt nezískate žiadne vernostné body, pretože je v zľave.


 
Detaily

NOVÝ Nemo Dagger OSMO 3P tent - je ľahký a veľmi priestranný samonosný stan pre 3 osoby s pôsobivým vnútorným priestorom vyrobený z prvotriednych a udržateľných materiálov. Nový model OSMO 3P má veľkorysý vnútorný priestor s rovnakými celkovými rozmermi ako predchádzajúce verzie Dagger, teraz však prichádza s novým inovatívnym dizajnom.

NEMO navrhol do tohto stanu množstvo užitočných funkcií. Od vreciek nad hlavou rozptyľujúcich svetlo až po zabezpečený odkladací priestor vo vestibule a je na tomto stane oveľa viac, čo si zamilujete.


eco-friendlyObsahuje novú patentovanú OSMO™ tkaninu vybavenú pokročilou vodoodpudivosťou, ktorá vás udrží v suchu až štyrikrát dlhšie. Tiež sa vyznačuje 3x menšou pružnosťou za mokra, čo znamená, že keď stan zmokne tak neprevísa a zároveň si zachováva ochranu pred vetrom a dažďom. OSMO™ je vyrobená zo 100% recyklovaných priadzí, ktoré neobsahujú PFC a PFAS a spĺňajú normy na spomalenie horenia tkanín bez použitia pridaných chemikálií. 

Dva veľké vstupy spolu s dvoma lichobežníkovými predsieňami ponúkajú jednoduchý vstup do stanu a väčší objem na uloženie výbavy než ktorýkoľvek iný stan v rovnakej cenovej a hmotnostnej kategórii.

Predsieň s plochou vyše 1m² poskytuje dostatok miesta na uloženie akéhokoľvek vybavenia, ktoré nechcete mať so sebou v stane. Praktickým doplnkom je odkladací priestor vo forme vaničky tzv. Landing Zone™, ktorý si môžete pripnúť v predsieni a ktorý ochráni vaše vybavenie pred vlhkosťou a znečistením.

Extra vysoká vaničková podlážka vyrobená z odolného nepremokavého 30D ripstop Nylonu zaisťuje väčšie súkromie a ochranu pred dažďom, aby ste boli vždy v pohodlí a suchu.

Bočné steny vyrobené z 15D Nylonu spolu s integrovanou moskytiérou vo vnútornom stane zabezpečujú dostatočnú reguláciu prietoku vzduchu, reguláciu teploty a zároveň zabraňujú kondenzácii a prieniku hmyzu do vnútra stanu. Po bokoch stanu je použitá biela moskytiéra, poskytujúca viac súkromia, zatiaľ čo vrchná časť je vyrobená z čiernej sieťoviny, ktorá splýva s nočnou oblohou a umožňuje pozorovanie hviezd. 

Tropiko je vyrobené z prémiového odolného 15d nylonu ripstop s vodoodpudivým silikónovým záterom a ponúka najspoľahlivejšiu ochranu voči poveternostným vplyvom. 

Na zabránenie kondenzácii v hornej časti zipsu predsiene výrobca umožnil vytvorenie vetracieho otvoru pomocou stĺpiku s ochrannou strieškou. Za pekného počasia môžete úplne vyrolovať vstup do predsiene a tak zabezpečiť maximálne odvetranie stanu. 

Stan disponuje dvoma vnútornými vreckami na osobné veci a tiež dvoma stropnými sieťovanými vreckami Nightlight Pockets™, ktoré rovnomerne rozptyľujú svetlo z čelovky.

Úložné vrecko tzv. Divvy Cube je dômyselne navrhnuté tak, aby si dvaja hiking partneri vedeli rozdeliť stan a zdieľať váhu stanu spoločne. Po zbalení dosahuje malé rozmery a ľahko sa zmestí do vášho batoha. Samozrejmosťou sú napínacie šnúry, kolíky a sada na opravu. 

Stan je skvelou voľbou pre dobrodruhov, ktorí hľadajú vynikajúci stan, ktorý je dostatočne priestranný na to, aby v ňom mohli prečkať búrku bez toho, aby sa cítili klaustrofobicky. Dagger sa pre svoju extra dĺžku stal obľúbeným stanom aj pre obzvlášť vysokých backpackerov. 

Na ochranu stanovej podlážky pred znečistením, vodou a pred ostrými predmetmi ako sú skaly, odhalené korene a ihličie odporúčame Footprint (predáva sa samostatne).

Nemo Dagger OSMO 3PŠPECIFIKÁCIA

Počet vstupov2
Počet predsiení2
Vnútorný stanNylon Ripstop/ No-See-Um Mesh
TropikoOSMO
Samonosnýáno
Úložné vreckoDivvy Cube

 


CHARAKTERISTIKA

BALENIE OBSAHUJE

Kolíky
 Napínacie šnúry
Sadu na opravu
Pole splint
Úložne vrecko

Nemo Dagger OSMO tents

 
Vlastnosti
Hmotnosť1.75 kg
Záruka2 roky
 
ROZMERY

Počet osôb   3
Počet sezón   3
Váha minimálna   1.75 kg 
Váha zbaleného stanu  2.1 kg 
Rozmery zbaleného stanu  50 x 16 x 9 cm 
Vnútorná výška stanu  106 cm 
Plocha vnútorného stanu  4.1 m²
Vnútorné rozmery podlážky stanu   229 x 178 cm
Plocha predsiene  1.1 m² + 1.1 m²

Nemo Dagger OSMO 3P sizing

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa